Jarosław Bieniuk kibicuje córce w "Tańcu z Gwiazdami". Zwrócił się do obserwatorów z prośbą

Jarosław Bieniuk postanowił wesprzeć córkę przed pierwszym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Dał znać internautom, że będzie jej gorąco kibicował. Oliwia zatańczy w duecie z Michałem Bartkiewiczem.

Jarosław Bieniuk, choć początkowo był nieco zaskoczony udziałem córki w "Tańcu z Gwiazdami", od początku wspierał ją w tym pomyśle. Oliwia Bieniuk zaprezentuje się na parkiecie już wieczorem 30 sierpnia w odcinku na żywo. Tata będzie jednym z jej najwierniejszych kibiców, o czym dał znać na Instagramie.

Zobacz wideo Edyta Zając nagrała trening Oliwii Bieniuk do "Tańca z gwiazdami". Na pierwszy ogień poszła cha-cha

Jarosław Bieniuk kibicuje córce w "Tańcu z Gwiazdami". Zachęca internautów do głosowania na Oliwię

Piłkarz udostępnił na Instagramie zdjęcie córki, pod którym ona sama zachęca do głosowania na swój taneczny duet. Dumny tata dopisał jednak parę słów od siebie.

Zapraszam wszystkich przed telewizory do @polsatofficial o 20:05. Będziemy kibicować każdemu uczestnikowi, a w szczególności @oliwiabieniuk - napisał Jarosław Bieniuk na InstaStories.

Oliwia Bieniuk stanie do rywalizacji na parkiecie z dziewięcioma innymi parami. Niespełna 19-letnia Oliwia Bieniuk wystąpi w odważnej stylizacji i zatańczy cha-chę. Partnerował jej będzie Michał Bartkiewicz, który w poprzedniej edycji wraz z Edytą Zając zdobył Kryształową Kulę. Para (choć pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" dopiero przed nami) już jest wskazywana jako jedna z faworytów - świadczą też o tym zakłady bukmacherskie.

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem i jedyną córką Jarosława Bieniuka i zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej. Piłkarz ma jeszcze trzech synów. Najmłodszy Kazimierz urodził się w ubiegłym roku z jego związku z Martyną Gliwińską.

Premierowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" na antenie Polsatu już w poniedziałek 30 sierpnia o 20:05. Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Agora SA