Joanna Moro zabawiała widzów między koncertami zaplanowanymi w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki w Operze Leśnej. Mogliśmy ją oglądać w dwóch sukienkach - tego wieczoru zdecydowała się na biel i trzeba przyznać, że ten wybór był strzałem w dziesiątkę. Moro prezentowała się naprawdę pięknie. Do tego ta fryzura! Tym razem Joanna postawiła na mocny skręt włosów. Jak oceniacie jej stylizacje?
Podczas finałowego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Sopocie zobaczyliśmy królową polskiej muzyki Marylę Rodowicz. Z kolei w parze z Heleną Vondráckovą wystąpił lider zespołu Boys. Na scenie pojawili się też m.in. Zenek Martyniuk i Rafał Brzozowski. Ten ostatni nie tylko zaśpiewał, ale i poprowadził całą imprezę. U jego boku mogliśmy zobaczyć Joannę Moro. Aktorka postawiła tego wieczoru na nietypowe jak na siebie uczesanie i dwie kreacje podkreślające jej sylwetkę. Pierwsza z nich to elegancka sukienka sięgająca kolan, w której Moro mogłaby równie dobrze wybrać się na oficjalne przyjęcie.
Kolejna kreacja była istnym szaleństwem. To błyszcząca, krótka sukienka z dekoltem i wycięciem na udzie. Idealnie komponowała się z nią zakręcona fryzura. Trzeba przyznać, że Joanna świetnie wpasowała się w klimat discopolowej imprezy. Sprawiała zresztą wrażenie, jakby naprawdę dobrze bawiła się na scenie.
W której kreacji Joannie Moro bardziej do twarzy?
Zobacz też: Joanna Moro ma siostrę. To nie bliźniaczki, ale na zdjęciach wyglądają jak jedna osoba. Też to widzicie?