Wakacyjna Trasa Dwójki. Takiej Joanny Moro jeszcze nie widzieliśmy. Jedna kreacja stonowana, ale druga to istny szał

Joanna Moro poprowadziła Wakacyjną Trasę Dwójki w Sopocie. Na ostatnim koncercie z cyklu aktorka miała na sobie aż dwie kreacje. Postawiła też na zaskakującą, jak na nią, fryzurę.

Joanna Moro zabawiała widzów między koncertami zaplanowanymi w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki w Operze Leśnej. Mogliśmy ją oglądać w dwóch sukienkach - tego wieczoru zdecydowała się na biel i trzeba przyznać, że ten wybór był strzałem w dziesiątkę. Moro prezentowała się naprawdę pięknie. Do tego ta fryzura! Tym razem Joanna postawiła na mocny skręt włosów. Jak oceniacie jej stylizacje?

Zobacz wideo Joanna Moro spotkała się z siostrą. Są do siebie bardzo podobne

Joanna MoroMoro wyleguje się w stroju kąpielowym i rozmyśla o Afganistanie. "Co za ignorancja"

Joanna Moro zachwyciła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki

Podczas finałowego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Sopocie zobaczyliśmy królową polskiej muzyki Marylę Rodowicz. Z kolei w parze z Heleną Vondráckovą wystąpił lider zespołu Boys. Na scenie pojawili się też m.in. Zenek Martyniuk i Rafał Brzozowski. Ten ostatni nie tylko zaśpiewał, ale i poprowadził całą imprezę. U jego boku mogliśmy zobaczyć Joannę Moro. Aktorka postawiła tego wieczoru na nietypowe jak na siebie uczesanie i dwie kreacje podkreślające jej sylwetkę. Pierwsza z nich to elegancka sukienka sięgająca kolan, w której Moro mogłaby równie dobrze wybrać się na oficjalne przyjęcie. 

Joanna MoroJoanna Moro akpa

Kolejna kreacja była istnym szaleństwem. To błyszcząca, krótka sukienka z dekoltem i wycięciem na udzie. Idealnie komponowała się z nią zakręcona fryzura. Trzeba przyznać, że Joanna świetnie wpasowała się w klimat discopolowej imprezy. Sprawiała zresztą wrażenie, jakby naprawdę dobrze bawiła się na scenie.

Joanna MoroJoanna Moro akpa

Agustin Egurrola, Joanna MoroJoanna Moro gratuluje Agustinowi Egurroli współpracy z TVP. Dodała mocny komentarz

W której kreacji Joannie Moro bardziej do twarzy? 

Zobacz też: Joanna Moro ma siostrę. To nie bliźniaczki, ale na zdjęciach wyglądają jak jedna osoba. Też to widzicie?

Więcej o: