"Klan". Życie nie jest już nowelą. Izabela Trojanowska nagrała nową czołówkę serialu. "Będzie się działo"

W serialu "Klan" czekają na nas zmiany. Produkcja tasiemca zadecydowała, że w czołówce serialu po ponad 20 latach nie usłyszymy już głosu Ryszarda Rynkowskiego. Nowe nagranie przygotowała Izabela Trojanowska wraz z inną aktorką produkcji.

Po niespełna 25 latach legendarna czołówka "Klanu" przechodzi do lamusa. Głos Ryszarda Rynkowskiego zastąpiła Izabela Trojanowska we współpracy z Kają Paschalską. Co jedna z pań mówi o tych zmianach i dlaczego w ogóle do nich doszło?

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska: Wiem, że dla większości Polaków zostanę już Bożenką z "Klanu" [PLOTKERSI]

"Klan". Izabela Trojanowska i Kaja Paschalska nagrały już nową czołówkę

Trojanowska została w ostatnim czasie zapytana o nową czołówkę "Klanu" przez portal Pudelek. Odpowiedź wykonawczyni "Wszystko czego dziś chcę" była jednak dość oględna - nie chciała naruszyć zasad obowiązującego ją kontraktu. Piosenkarka i aktorka zapewniła jednak, że w serialu czeka nas sporo nowości. Przyznała także, że po tylu latach istnienia produkcji na wizji zmiany powinny być traktowane jako naturalna kolej rzeczy.

Nie wolno nam na ten temat jeszcze mówić. Zabronione mamy z produkcji. Faktycznie jest zmiana, ale proszę się nie dziwić. Po 24 latach mamy prawo cokolwiek zmienić.
 

Wokalistka zdradziła przy okazji, czego możemy spodziewać się po serialowej Monice w nowych odcinkach. Jak zapowiedziała, fanów produkcji czeka spora dawka emocji. 

Będzie szokowała relacja moja z moją przyszłą synową na pewno. Będą intrygi, będzie się działo.

O tym, że w serialu TVP pojawi się nowa czołówka, dowiedzieliśmy się w lipcu. Izabela Trojanowska zamieściła wówczas na swoim oficjalnym Facebooku zdjęcie ze studia Marka Stefankiewicza.

Póki co nie wiadomo, czy w czołówce będzie całkowicie nowa kompozycja, czy tylko cover piosenki Rynkowskiego. Jesteście ciekawi duetu Izabeli Trojanowskiej z Kają Paschalską?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.