Syn Oliviera Janiaka skończył osiem lat. Julek to kopia mamy czy taty? Fani są zachwyceni urodą chłopca: Będzie model

Olivier Janiak ma powody do świętowania. Syn dziennikarza TVN i Karoliny Malinowskiej skończył właśnie osiem lat. Dumny tata wrzucił do sieci zdjęcie chłopca. To rzadki widok.

Olivier Janiak jest ojcem trzech synów. Julek, najmłodszy z nich, obchodzi pod koniec sierpnia urodziny. Z tej okazji zarówno matka (Karolina Malinowska), jak i ojciec pochwalili się na Instagramie jego zdjęciami. Internauci zwrócili uwagę na przyciągające wzrok spojrzenie i nietypową urodę ośmiolatka. Do którego z rodziców jest bardziej podobny?

Zobacz wideo Olivier Janiak ofiarą PKP!

Syn Oliviera Janiaka świętuje ósme urodziny. Ojciec złożył mu publicznie życzenia

Ten super facet kończy dziś osiem lat. Najlepszego dla ciebie, synku. Całą resztę opowiem ci, Julku, gdy wrócisz - czytamy na profilu dziennikarza w social mediach.

Do oficjalnych życzeń Janiak dołączył urocze zdjęcie chłopca na tle wzburzonego morza. Uroda Julka i jego bujne, kręcone blond włosy zachwyciły użytkowników Instagrama, którzy wróżą solenizantowi karierę w modelingu. Pójdzie śladami popularnej matki?

Paweł MałaszyńskiPaweł Małaszyński w "Elle Man" z synem. Aktor opowiada o ojcostwie

Piękna i ciekawa twarz. Będzie model!
Śliczny chłopczyk. Te oczy i włoski czarujące. 
Oj, będziecie musieli go pilnować. Przystojny po ojcu - komplementowali fani.
 

Karolina Malinowska również udostępniła w sieci fotografię Julka. Chłopiec zaprezentował się jednak na niej w nieco innej wersji - z krótszą fryzurą, która pozbawiła go charakterystycznych loków.

Syn Oliviera Janiaka i Karoliny MalinowskiejSyn Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej Instagram/ @karolinamalinowska_official

Pozostali synowie prezentera i modelki także zaliczyli już swoje "debiuty" na Instagramie rodziców. Dwunastoletni Fryderyk i dziesięcioletni Christian pojawiają się co jakiś czas na rodzinnych kadrach, a znany ojciec jest z nich niezwykle dumny.

Dziękuję, że są, że mnie wybrali na swojego tatę. To zaszczyt, szczęście i ogromne wyzwanie. Każdego dnia staram się być dobrym ojcem. Każdego dnia rozumiem, że mogłem być lepszym - dzielił się swoimi przemyśleniami Olivier Janiak.

My również dołączamy się do życzeń dla Julka, które posypały się w komentarzach pod wpisem dziennikarza.

Sylwia GrzeszczakSylwia Grzeszczak rzadko mówi o córce. Tym razem zrobiła wyjątek

Więcej o: