Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zacięcie rapują w drodze na imprezę TVN-u. "Anorektyczna kieszeń, stos wyrzeczeń"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się na imprezę z okazji 20-lecia TVN24. Wrzucili z tej okazji serię filmików na InstaStories, na których, jadąc samochodem, rapują polskie piosenki.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan aktywnie relacjonują swoje życie w mediach społecznościowych. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć ich legendarną już wyprawę kamperem po Szwecji, wyjazd do Włoch, gdzie spotkali się z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską czy stroje na randkę, które niezbyt przypadły do gustu obserwatorom. Negatywny odbiór stylizacji nie zniechęcił ich jednak do relacjonowania dalszych poczynań, dzięki czemu wiemy, że w ostatnim czasie wybrali się na imprezę z okazji 20-lecia TVN24. Rozenek i Majdan podzielili się tą chwilą ze swoimi fanami i wrzucili kilka nagrań prosto z samochodu. Dzięki temu mogliśmy podejrzeć, czego słucha podczas podróży jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Jak się okazuje, jest to głównie polski rap!

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek ma dość kampera? "Straciłam dużo zdrowia"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan rapują w drodze na imprezę TVN-u

W relacji na Instagramie Rozenek słyszymy utwór "Tamagotchi" Taco Hemingwaya i Quebondafide, na które para reaguje dość optymistyczne. Prawdziwe szaleństwo pojawiło się jednak, kiedy z głośników wybrzmiał utwór "Skarby" w wykonaniu Libera i Donia. Para zaczęła rapować razem z wykonawcą i - co zaskakujące - znała niemal każde słowo tekstu, który nie należy do najłatwiejszych. Przytoczmy fragment:

Na tym rysunku - zero szacunku, zero ubezpieczeń!
Wypłaty cięte jak skrecze, jak głowy ścięte mieczem!
Anorektyczna kieszeń, stos wyrzeczeń,
Bez urlopów i wycieczek!
Ospali! Ich praca nie pozwala pospać!
Eliminowani! Los nierówno rozdał!
 

Filmik z rapującym małżeństwem można zobaczyć na InstaStories Radosława Majdana. Trzeba przyznać, że to zaskakujący wybór repertuaru dla gwiazdy znanej z "Perfekcyjnej pani domu" i "Projektu Lady". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.