Ewa Farna pochwaliła się nowym zdjęciem syna. Chłopiec ma muzykę we krwi? "Jak tata"

Ewa Farna pokazała najnowsze zdjęcie syna, którego zabrała na swój koncert. Chłopiec patrzy na scenę i tak jak jego tata, trzyma gitarę.

Ewa Farna od lat jest obecna w show-biznesie, ale bardzo pilnuje tego, co na jej temat pojawi się w mediach. Artystka stara się skupiać na promowaniu swojej twórczości, a nie opowiadaniu ciągle o kwestiach prywatnych, choć czasem i je porusza. Bardzo selekcjonuje to, co mówi lub publikuje. Tym razem podzieliła się zdjęciem syna, ale takim, na którym nie widać jego twarzy.

Ewa Farna z filtrem i bez filtraEwa Farna bez filtra i z filtrem. Rozwiewa wątpliwości: Nie budzę się ani jak na jednym

Zobacz wideo Ewa Farna podcina włosy w środku nocy

Ewa Farna pokazała nowe zdjęcie syna. "Jak tata"

Nieco ponad dwa lata temu Ewa Farna powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, którego doczekała się z Martinem Chobotem. Ewa i Martin poznali się wiele lat temu, podczas przesłuchania do zespołu wokalistki. Ich związek nie rozpoczął się od razu, ale dopiero po kilku latach znajomości. Miłość kwitła, aż nagle w mediach pojawiła się informacja, że gitarzysta i artystka potajemnie wzięli ślub. 

W tajemnicy przez długi czas trzymała także wieść o tym, że jest w ciąży. Farna ogłosiła to w lutym 2019 roku i zrobiła to w nietypowy sposób. Wówczas pokazała ciążowe krągłości we wzruszającym teledysku. Choć podzieliła się radosną nowiną, to niezbyt często publikowała w sieci kadry podobne do tych, które znalazły się w teledysku.

Od czasu narodzin Artura zdarza jej się zamieszczać na Instagramie jego zdjęcia, ale tak, by nie było widać jego twarzy. Na nowej fotografii też tak jest. Chłopiec stoi przodem do sceny, a w rękach trzyma gitarę.

Jak tata - napisała Ewa Farna.
 

Fani piosenkarki są rozczuleni.

Super, mały gitarzysta rośnie.
Uroczy widok.
Ale urósł! - czytamy pod zdjęciem.

Myślicie, że Artur pójdzie w ślady rodziców i w przyszłości będzie działać w branży muzycznej?

Ewa FarnaEwa Farna o swojej figurze i presji. Poruszyła temat "lasek z Instagrama"

Więcej o: