Krzysztof Zalewski uzupełnia swoją przemowę z gali rozdania Fryderyków. Zapomniał o Kukizie

Krzysztof Zalewski, po środowym głosowaniu sejmu w sprawie "lex TVN", uzupełnił swoją pamiętną wypowiedź o nazwisko kontrowersyjnego polityka. "Mowa była dobra, lecz się zgubił wyraz".

Nie milkną echa kontrowersji dotyczących uchwalonego w środę poselskiego projektu nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Niechlubnym bohaterem minionego posiedzenia był Paweł Kukiz. Choć początkowo głosował za przełożeniem obrad, to po reasumpcji, wraz z dwoma kolegami z klubu, zmienił zdanie i głosował przeciwko. W kuluarach natychmiast pojawiły się spekulacje o przekupieniu lidera partii Kukiz'15. Sprawę skomentował również Krzysztof Zalewski.

Zobacz wideo Czego stacji TVN24 z okazji dwudziestych urodzin życzą gwiazdy?

Krzysztof Zalewski zapomniał o rozliczeniu się z jednym politykiem

Zalewski podczas odbierania Fryderyka za zeszłoroczne muzyczne osiągnięcia ucałował namiętnie Ralpha Kaminskiego, a następnie wygłosił płomienne przemówienie. Podczas wystąpienia w zawoalowanych słowach pojawiło się protestacyjne hasło "J...ć PiS i Konfederację". Teraz muzyk postanowił uzupełnić ten komunikat.

Wspominkowy czwartek.  Pozdrawiam cię @ralphkaminski! Jesteś znakomitym artystą! A skoro już wspominamy: Mowa była dobra, lecz się zgubił wyraz. Pięć gwiazdek, trzy gwiazdki, Konfę i Kukiza. Miłego dnia kochani!

Post muzyka został entuzjastycznie przyjęty przez internautów. Do słów muzyka odnieśli się także koledzy i koleżanki z branży, między innymi Ralph Kaminski i Ewa Farna.

Wzajemnie! Kukiz you can’t sit with us - napisał Kaminski, nawiązując do cytatu z kultowego już filmu dla nastolatków, "Wredne dziewczyny".
Uwielbiam! Jesteś odważnym i niesamowitym artystą. Do zobaczenia w Gdyni!
Zawsze miły wspominek. I słuszny komentarz! - czytamy pod postem.

Jak podoba wam się uzupełnienie przemowy z gali sprzed tygodnia? Trafne?

Więcej o:
Copyright © Agora SA