TVN24 kończy 20 lat. Życzenia dla stacji od gwiazd. "Obserwujcie kolejne rządy. I patrzcie na ręce"

Stacja TVN24 świętuje 20-lecie. Z tej okazji życzenia złożyły gwiazdy polskiego showbiznesu, m.in. Krzysztof Zalewski i Ralph Kaminski.

20 lat temu, 9 sierpnia 2001 roku w Polsce rozpoczął nadawanie kanał TVN24. Był to nie tylko pierwszy całodobowy kanał informacyjny nad Wisłą, ale w ogóle w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Dziś, punktualnie o 12. Anita Werner, jedna z gwiazd serwisu, poprowadzi specjalny program urodzinowy. A tymczasem swoje życzenia dla stacji przekazały polskie gwiazdy muzyki.

Zobacz wideo
Wytrwałości, wolności w przygotowywaniu materiałów puszczanych na antenie i dużo zdrowia - mówi Natalia Szroeder.

Ralph Kaminski stwierdził: Stacjo TVN24, trwaj w nieskończoność. Swoje życzenia dołożył też Krzysztof Zalewski:

Widzom TVN24 życzę, żeby mogli przez kolejne 20 lat cieszyć się świetnymi serwisami. A stacji: żeby co najmniej przez kolejne 20 lat mogła nadawać, obserwować kolejne rządy i patrzeć im na ręce. - powiedział muzyk, który niedawno, podczas gali Fryderyki 2021 zgarnął pięć statuetek.

TVN24. Od 20 lat w polskich domach

TVN24 rozpoczęła nadawanie w sierpniu 2001, a już wkrótce potem przeszła prawdziwie wielką próbę: relacjonowała na żywo wydarzenia z USA po zamachach z 11 września. To TVN24 jako pierwsza podała też informację o ataku terrorystów.

TVN24 przygotowała się starannie do 20. urodzin.

Pewne rzeczy są zaplanowane, pewne nie. Pewne rzeczy to niespodzianki - mówi Stanisław Kornatowski, wydawca TVN24.

Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki pokażą pracę stacji od kulis, tam, gdzie na co dzień kamery nie zaglądają. Będą też życzenia od widzów oraz mnóstwo wspomnień osób związanych ze stacją. My też życzymy stacji wszystkiego najlepszego!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.