Joanna Opozda na ślubnym zdjęciu z "najważniejszymi kobietami pod słońcem". Internauci: Mama wygląda jak starsza siostra

Joanna Opozda na instagramowym profilu pokazała rodzinne zdjęcie ze ślubu. Internauci nie szczędzili komplementów aktorce, jej siostrze oraz matce.

Joanna Opozda ma za sobą jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. W minioną sobotę 7 sierpnia w kościele na warszawskiej Woli wraz z Antkiem Królikowskim powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Od tamtego momentu mieliśmy okazję zobaczyć sporo zdjęć z uroczystości. Aktorka podzieliła się właśnie kolejnym.

Joanna Opozda na ślubnym zdjęciu z matką i siostrą

Co to był za ślub! Joanna Opozda i Antek Królikowski przysięgali sobie miłość aż po grób i w ostatni weekend uwaga polskich mediów skupiona była właśnie na nich. Panna młoda pojawiła się w aż dwóch sukniach – jednej na uroczystości kościelnej i drugiej na weselu – za łączną kwotę, bagatela, 18 tys. złotych. Na ceremonię natomiast przyjechała z ukochanym nietypowym samochodem.

Młodej parze tego dnia towarzyszyli znajomi, jak Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem czy Marina Łuczenko-Szczęsna, oraz oczywiście rodzina. Nic więc dziwnego, że Joanna Opozda postanowiła się pochwalić ślubnym zdjęciem z bliskimi jej sercu matką i siostrą. Na Instagramie wszystkie trzy pozowały do zdjęcia w pięknych okolicznościach przyrody.

Najważniejsze kobiety pod słońcem. Dziękuję za wszystko - czytamy w opisie fotografii.
 

Internauci nie kryli swojego zachwytu nad paniami. Komplementowali je i zwrócili uwagę na matkę panny młodej. Było dla nich jasne, po kim Joanna i Aleksandra Opozdy odziedziczyły urodę.

Omg, ale piękne, a już wiadomo skąd pani i siostry uroda.
Wszystkie trzy piękne, a mama wygląda jak starsza siostra.
Jakie piękne. Wszystkie jak siostry – pisali w komentarzach.

Nie zabrakło również kolejnych życzeń dla świeżo upieczonej małżonki.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.