Joanna Opozda przebrała się po ślubie. Na wesele wybrała błyszczącą kreację z koronki z szerokimi rękawami

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozpoczęli kolejny etap swojego związku i już są małżeństwem. Do samego końca utrzymywali w tajemnicy szczegóły uroczystości. Okazuje się, że aktorka po ceremonii w kościele zmieniła sukienkę. Wiadomo, ile zapłaciła za obie kreacje.

Joanna Opozda i Antek Królikowski powiedzieli sakramentalne "tak" w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Fotoreporterzy czekali na młodą parę pod kościołem, a aktorka pokazała się w dość skromnej i klasycznej sukni w białym kolorze z bardzo długim trenem. Po uroczystości państwo młodzi i goście przenieśli się do pałacu w Zdunowie, gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Joanna Opozda na sali weselnej pojawiła się w nowej kreacji. Druga suknia robi ogromne wrażenie. 

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk nie koloryzuje macierzyństwa. "Wczoraj był ciężki dzień"

Joanna Opozda w drugiej sukni ślubnej 

W mediach od tygodnia spekulowano o ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Zakochani do samego końca szczegóły ceremonii zatrzymali dla siebie. Na ich weselu nie zabrakło plejady gwiazd. Bawiła się Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem, czy Marina Łuczenko-Szczęsna

Joanna Opozda postanowiła pochwalić się ślubem w mediach społecznościowych i opublikowaną post, który opatrzyła krótkim opisem "just married". Na jej InstaStories pojawiły się również nagrania z przyjęcia weselnego. Można na nich zauważyć, że aktorka po złożeniu przysięgi zmieniła kreację. Stonowana suknia ślubna z długim trenem została zakupiona na ceremonię kościelną, później Asia założyła na siebie kreację w stylu boho, która błyszczała dzięki wszytym cekinom i miała ozdobne, bufiaste rękawy. Sukienka z gorsetową górą pięknie podkreśliła jej sylwetkę, a na specjalne życzenie panny młodej kreację uzupełniono rękawkami wykonanymi z tej samej koronki, co suknia. Aktorka miała rozpuszczone włosy, w których można zauważyć delikatny wianek. 

Joanna za obie kreacje zapłaciła 18 tys. złotych. Sukienki zostały stworzone na specjalne zamówienie i pochodzą z Atelier Laurelle.

Druga suknia ślubna Joanny OpozdyDruga suknia ślubna Joanny Opozdy Fot. Instagram/ asiaopozda

Ślub Joanny Opozdy i Antka KrólikowskiegoOpozda i Królikowski będą mieć niesamowite zdjęcia ślubne. Goście pochwalili się kadrami

Joanna pokazała również, na jaki tort weselny zdecydowała się z Antkiem. Wybrali biały, trzypiętrowy tort ozdobiony różowymi kwiatami. Która sukienka świeżo upieczonej panny młodej bardziej się wam podoba? 

Więcej o: