Małgorzata Opczkowska wybrała suknię ślubną. Sporo koronki. Szczegóły imprezy? Na plaży, na boso

Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Małgorzaty Opczowskiej i Jacka Łęskiego. Gwiazdę "Pytania na śniadanie" przyłapano na wyborze sukni ślubnej.

Jesienią 2020 roku oficjalnie zostali parą, a w czerwcu się zaręczyli. Połączyło ich gorące uczucie. Niedługo według doniesień mediów Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski złożą przysięgę małżeńską. Podobno ceremonia odbędzie się pod koniec sierpnia, w pięknych okolicznościach przyrody - na jednej z bałtyckich plaży. 

Małgorzata Opczowska wybrała suknię ślubną

Małgorzata Opczowska jest szczęśliwą mamą siedmioletniego Maksa. Wychowuje go sama po tym, jak po dziewięciu latach rozpadło się jej małżeństwo. Smutne chwile w życiu prezenterki dobiegły już końca. Dziennikarka jest szczęśliwie zakochana w koledze z pracy - Jacku Łęskim.

Przygotowania do uroczystości idą pełną parą. Ostatnio przyłapano Małgorzatę podczas przymiarki sukni ślubnej w jednym z salonów w Warszawie. Towarzyszyli jej mama oraz syn. Na profilu salonu na Instagramie pojawił się post, w którym mogliśmy podziwiać dziennikarkę w białej kreacji, niestety, publikacja zniknęła z sieci. Udało się jednak ustalić, że w tym wyjątkowym dniu prezenterka wystąpi na plaży boso. Jak podaje WP, gwiazda zdecydowała się na poniższą kreację.

 

Emocje przed wielkim dniem sięgają zenitu. To nie jedyne zaślubiny wyczekiwane przez osoby zainteresowane polskim show-biznesem. Media śledzą także losy Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy.

Tomasz KammelTomasz Kammel popełnił gafę w "Pytaniu na śniadanie"

Jakiś czas temu Małgorzata Opczowska w rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że obecnie jest naprawdę szczęśliwa.

Jestem bardzo szczęśliwa. To najpiękniejszy czas w moim życiu - i prywatnym i zawodowym. Niech trwa jak najdłużej.

Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z ceremonii ślubnej Małgorzaty i Jacka.

Więcej o: