Andrzej Wrona pęka z dumy i zachwyca się córką i żoną. "Zosia jesteś moją bohaterką"

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona niedawno przywitali na świecie córkę. Dumny tata nie ukrywa ekscytacji i zdradza nowe szczegóły na temat Nadziei.

Pierwsze dziecko Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony przyszło na świat pod koniec lipca. Rodzice czekali tydzień, zanim dobrą nowiną podzielili się ze światem. Gdy pierwsze emocje opadły, kilka słów o Nadziei napisała Zofia Zborowska, a teraz głos zabrał Andrzej Wrona.

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Kamila KamińskaKamila Kamińska była u fryzjera. Ma krótkie, blond włosy. "Idealna dla mam"

Andrzej Wrona pęka z dumy i zachwyca się córką . Zdradził, ile mierzy

Andrzej Wrona opublikował urocze zdjęcie, na którym on i córka stykają się stopami. Siatkarz opatrzył fotografię czułym opisem, w którym zdradził nieco więcej na temat Nadziei.

Nasz złoty medal wszystkiego jest już z nami. Informuję, że jest Wielka Nadzieja (61 cm) w narodzie. Zosia, jesteś moją bohaterką. Najdzielniejsze dziewczyny - napisał Andrzej Wrona.

Dalej siatkarz podziękował kadrze szpitala, która w tym ważnym momencie zadbała o ich komfort i bezpieczeństwo.

Dziękuję całemu personelowi (od dyrektora po sprzątaczki) Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie – dodał.

Pod postem nie brakuje słów zachwytu i gratulacji. Szczególnie mocno Wronę wspierają inni sportowcy. Kto cieszy się razem z nim?

Wow ale stopa! Gratulacje - napisał piłkarz ręczny Kamil Syprzak.
Bracie, ale się cieszę - napisał argentyński siatkarz Facundo Conte.
Cudownie! Gratulacje ojcze. Wielkie uściski dla dzielnych dziewczyn - skomentowała siatkarka Joanna Wołosz.
 

Renata Gabryjelska pojawiła się na imprezie branżowejRenata Gabryjelska po wielu latach wróciła na salony

Przypomnijmy, że Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ogłosili, że spodziewają się dziecka pod koniec marca 2021 roku. Od tamtej pory ich profile w mediach społecznościowych wypełniały zdjęcia ciążowe Zosi. Aktorka na bieżąco opowiadała też o przygotowaniach do roli matki. 

Więcej o: