Victoria naśmiewa się z Davida Beckhama. Przefarbował się na blond i wygląda... jak jego synowie

David Beckham zaszalał ostatnio u fryzjera. Razem z synami, Cruzem i Romeo, przefarbowali je na odważne kolory. Jak zareagowała Victoria?

David Beckham pochwalił się niedawno zdjęciem prezentującym najnowszą metamorfozę swoją i dwóch synów. Romeo i Cruz zdecydowali się pofarbować włosy na blond i… róż! Reakcja Victorii Beckham na zmianę w wyglądzie męża jest naprawdę interesująca. 

Zobacz wideo "40 kontra 20". Robert Kochanek na randce z Izą

David Beckham z rodzinąDavid Beckham odpoczywał na jachcie, a policja zainteresowała się jego dziećmi

David Beckham w blondzie. Co na to Victoria Beckham?

David Beckham ostatnio odwiedził ulubionego fryzjera rodziny, Josha Wooda, którego salon znajduje się blisko jego domu w Londynie. Razem z Romeo postawili na zmianę koloru na blond, z kolei Cruz wybrał różowy odcień. Piłkarz wytłumaczył na Instagramie, że zrobił to, by przypomnieć synom, że kiedyś też był w ich wieku i eksperymentował z wizerunkiem. Teraz oni mają ochotę na takie zmiany, jednak wiek Davida nie jest przeszkodą, by zrobić to z nimi. 

Czasami chłopcy potrzebują przypomnienia, kto zrobił to pierwszy w latach 90. Patrząc na ich twarze, nie są z tego zadowoleni - napisał Beckham pod zdjęciem z synami.
 

Victoria dorzuciła do tego swoje trzy grosze. Wrzuciła na InstaStories zdjęcie Davida w blondzie i opatrzyła je kilkoma słowami. Naśmiewała się z męża, bo - nie oszukujmy się - wygląda teraz bardzo podobnie do swoich synów. Brak mu powagi, którą miał, nosząc poprzednią fryzurę

I mean... [To znaczy - przyp. red.] - napisała, kończąc wielokropkiem.

W kolejnej części rozbawiona dopisała, że ma szczęście, że ma takiego męża. 

Lucky Me [Mam szczęście - przyp. red] - dokończyła Victoria entuzjastycznie.

InstaStories Victorii BeckhamInstaStories Victorii Beckham instagram

Victoria Beckham, David BeckhamDavid Beckham rozwścieczył żonę. Victoria czuje się upokorzona

Korzystna metamorfoza Davida?

Zobacz też: Te gwiazdy zaliczyły mega wpadkę z najgłupszymi wypowiedziami. Pamiętacie ciało astralne i Chopina grającego na flecie?

Więcej o: