Agnieszka Kaczorowska nawet na porodówce chce wyglądać pięknie. Pokazała wyprawkę do szpitala. "Sukienki, szlafrok"

Agnieszka Kaczorowska spakowała się i w każdej chwili jest gotowa jechać na porodówkę. Zobaczcie, co ze sobą zabrała. Postawiła nie tylko na komfort, ale też estetykę.

Agnieszka Kaczorowska w instagramowym wpisie pochwaliła się, że jest już przygotowana na poród. Spakowała do szpitala wszystkie niezbędne rzeczy - zarówno dla siebie, jak i dziecka. Przyznała przy tym, że na porodówce chce czuć się wygodnie i pięknie. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska tłumaczy się z wpisu o pięknie

Agnieszka Kaczorowska chwali się wyprawką do szpitala. "Coś wygodnego, ale dalej pięknego"

Agnieszka Kaczorowska dała się poznać jako prawdziwa miłośniczka "piękna". Celebrytka jakiś czas temu pokusiła się o przemyślenia na temat piękna i brzydoty, głosząc, że właśnie nastała moda na tę drugą. Słowa o tym, że młode dziewczyny garbią się i zasłaniają twarze włosami, bo się wstydzą, oburzyły nie tylko obserwatorów tancerki, ale także osoby związane z show-biznesem. Okazuje się, że gwiazda "Klanu" dalej nie ustaje w swoich przemyśleniach na temat estetyki. Tym razem poruszyła tę kwestię, zdradzając, co zabiera ze sobą na porodówkę. 

Torba do szpitala spakowana. Jest gotowość. Czekamy - zaczęła swój wpis.

Młoda mama w kolejnej części publikacji wyliczała, co zabiera na porodówkę dla siebie i drugiej córki. Celebrytka podkreśliła, że ważna jest dla niej nie tylko wygoda, ale też piękno. 

Dwie koszule porodowe, a w zasadzie sukienki i szlafrok. Uważam, że to tak wyjątkowa chwila, że warto mieć dla siebie coś wygodnego, dostosowanego do sytuacji porodowej, ale dalej ładnego, w czym można czuć się pięknie i kobieco - czytamy.
 

Do wpisu załączyła też zdjęcia, na których widać ową koszulę, w której według Kaczorowskiej można czuć się kobieco. Wśród innych niezbędnych rzeczy znalazł się też mały głośnik, bo dla celebrytki, jak sama pisze, muzyka to również porodowy "must". Skorzystacie z porad Kaczorowskiej? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.