Justin Bieber kroczy za żoną na gali. Hailey Bieber trzyma się za brzuch i podsyca plotki o ciąży. Jej kreacja? Arcydzieło!

Justin Bieber i jego żona Hailey pojawili się na gali Freedom Art Experience. Ochronne gesty piosenkarza wobec brzucha żony wzbudziły wiele domysłów wśród fanów.

Justin Bieber i jego żona Hailey pojawili się na gali Freedom Art Experience. Wydarzenie okazało się jedną z nielicznych okazji, aby zobaczyć, jak para prezentuje się w bardziej eleganckim wydaniu. Choć obydwoje wyglądali zjawiskowo, to uwaga zwróciła się przede wszystkim w stronę brzucha Hailey. 

Zobacz wideo Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey Baldwin: "Koniec miłości"

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska pozowała w sukniach ze swojej nowej kolekcji

Hailey Bieber w ciąży?

Justin i Hailey zazwyczaj stawiają na luźne i sportowe ubrania. Tym razem jednak zaprezentowali się w iście eleganckim stylu. Bieber postawił na klasyczny garnitur z muchą, a jego żona na piękną, galową suknię odsłaniającą dekolt. Para nie mogła opędzić się od fotoreporterów, którzy zarejestrowali każdy ich krok. Najwięcej emocji wśród internautów wzbudziły zdjęcia, na których Hailey wyraźnie wykonuje gest ochronny wobec swojego brzucha. Co więcej, Bieber zdaje się również podtrzymywać żonę w tym samym miejscu. 

Hailey i Justin Bieber w kreacjach wieczorowychHailey i Justin Bieber w kreacjach wieczorowych fot. East News

Spekulacje o ciąży Hailey zaczęły się, kiedy jej mąż wrzucił na Instagram fotografię, na której para pozuje, siedząc na kanapie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie podpis, który idol nastolatek zamieścił pod spodem zdjęcia.

Marek BarbasiewiczMarek Barbasiewicz od lat jest w związku z mężczyzną

W ostatnim czasie mówi się nie tylko o domniemanej ciąży Hailey, ale również wzbudzających podejrzliwość fanów zachowaniach piosenkarza względem żony. Spekulacje podsycił filmik, na którym widać zdenerwowanego piosenkarza, krzyczącego w stronę swojej żony, kiedy wspólnie wychodzili z klubu Delilah w Las Vegas. Choć Hailey stanęła w obronie wokalisty, zaprzeczając, by doszło wówczas między nimi do kłótni, to do sieci wyciekają coraz to nowe niepokojące nagrania, ewidentnie służące na niekorzyść Justina. 

Więcej o: