Hailey Bieber jest w ciąży? Jedno z ostatnich zdjęć Justina Biebera wywołało falę komentarzy. Żona wokalisty odpowiedziała

Jedno z ostatnich zdjęć opublikowanych przez Justina Biebera wywołało w sieci spore poruszenie. Obserwatorzy nagminnie zaczęli dopytywać czy Hailey Bieber jest w ciąży.

Justin Bieber i Hailey Bieber pobrali się w 2018 roku. Od tamtego czasu fani na całym świecie czekają czy para zdecyduje się na potomstwo. Sami zainteresowani wykorzystując skierowaną na nich uwagę, z okazji prima aprilis pokazali zdjęcie Hailey podczas USG. Żart spotkał się z krytyką ze strony obserwatorów. Teraz, za sprawą podpisu pod jednym ze zdjęć, temat latorośli "it couple" powrócił. 

Zobacz wideo

Hailey Bieber jest w ciąży?

Ostatnio o Justinie Bieberze i Hailey Bieber zrobiło się głośno z powodu wideo, na którym widać zdenerwowanego piosenkarza, krzyczącego w stronę żony. Choć Hailey stanęła w obronie wokalisty, zaprzeczając, by doszło wówczas między nimi do kłótni, do sieci zaczęły wyciekać coraz to nowe niepokojące nagrania.

Z publikacji zamieszczanych na Instagramie przez Justina wynika, że zakochani cieszą się małżeństwem, a między nimi nie ma konfliktu. Jedno z ostatnich zdjęć dodanych przez Biebera wywołało w sieci spore poruszenie. Na czarno-białej fotografii para pozuje siedząc na kanapie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie podpis, który idol nastolatek zamieścił pod spodem.

Mama i tata.
 

W komentarzach wylała się fala pytań czy zakochani spodziewają się dziecka.

Co?! Mama i tata?
Spodziewacie się dziecka?
Dziecko w drodze?

Jednak samo zdjęcie nie wskazuje, aby Hailey była w ciąży. Modelka ma na sobie biały top i majtki. W oczy od razu rzuca się jej idealnie płaski brzuch. Żona piosenkarza postanowiła uciąć spekulacje na temat domniemanej ciąży. Zamieściła komentarz skierowany do Justina, że powinien doprecyzować, że chodzi o to, że są rodzicami dla psa.

Myślę, że powinieneś zmienić opis na "psia mama i tata" zanim ktoś oszaleje.

O swoim stosunku do dzieci Justin opowiedział w jednym z ostatnich odcinków show Ellen DeGeneres. Przyznał, że marzy o dużej rodzinie, jednak decyzja należy do Hailey.

Będę miał tyle dzieci, ile Hailey będzie chciała urodzić. Chciałbym mieć małe plemię. Ale to jej ciało i cokolwiek ona chce zrobić… Myślę, że chce mieć kilkoro. Co najmniej dwoje lub troje. Myślę, że Hailey wciąż ma pewne rzeczy, które chce osiągnąć jako kobieta i myślę, że po prostu nie jest jeszcze gotowa. I myślę, że to w porządku.

Czy to nie wspaniałe, jak Bieber szanuje potrzeby swojej ukochanej?

Więcej o:
Copyright © Agora SA