Hailey Bieber przerywa ciszę. Justin jednak na nią nie krzyczał? Przedstawiła swoją wersję

Hailey Bieber odniosła się do wideo, na którym Justin Bieber miał na nią krzyczeć. Niepokojące nagranie obiegło sieć, jednak modelka zaprzecza, by wówczas doszło między nimi do kłótni.

Ostatnio głośno było na temat wideo, na którym widać Justina Biebera i Hailey Bieber. Jest o tyle niepokojące, że na fragmencie nagrania wokalista krzyczy na swoją żonę, a przynajmniej tak zinterpretowały to media na całym świecie. Modelka odniosła się do sytuacji na swoim koncie instagramowym.

Zobacz wideo Hailey Baldwin pokazała, jak świętowali urodziny Justina Biebera

Justin Bieber, Hailey Bieber, Emmanuel Macron, Brigitte MacronJustin i Hailey Bieber na spotkaniu z pierwszą parą Francji. Ona z gołym brzuchem

Hailey Bieber o nagraniu z krzyczącym Justinem Bieberem

Justin Bieber i Hailey Bieber pojawili się w sobotę w klubie nocnym w Las Vegas. Na filmiku z imprezy widać grupę idących osób. Szybko okazuje się, że jedną z nich jest muzyk z ukochaną. W pewnym momencie wokalista odwraca się do żony. Wymachuje rękami, a mimika jego twarzy wskazuje na zdenerwowanie - zupełnie tak, jakby się awanturował. Nagranie szybko rozniosło się po sieci i wzbudziło liczne pytania dotyczące stosunku Justina do Hailey. Ona sam postanowiła odnieść się do sytuacji na swoim koncie w mediach społecznościowych. Na InstaStories wrzuciła zdjęcie, na którym całuje się z mężem. Zamieściła krótkie wytłumaczenie. 

Wspominam ostatni weekend i muszę przyznać, że było niesamowicie. To był piękny czas pełen miłości. Każda inna krążąca wokół narracja jest nieprawdziwa. Nie karm się plotkami - napisała.

Hailey i Justin Bieber na InstaStoriesHailey i Justin Bieber na InstaStories instagram.com@haileybieber

Hailey BieberHailey Bieber wyznała, że jej małżeństwo z Justinem scala wiara w Boga

Wierzycie jej? Z pewnością relacja Justina i Hailey nie należy do najłatwiejszych, o czym zresztą sami zainteresowani wspominali w wywiadach, dlatego łatwo było uwierzyć w spekulacje dotyczące rzekomej kłótni na nagraniu. 

Zobacz też: Hailey Bieber przeprosiła hostessę, którą źle potraktowała. "Cieszę się, że mi to wytknęłaś!". Modelka pokazała, że ma klasę

Więcej o: