"Taniec z Gwiazdami". Uczestnicy kręcą spot reklamowy. Bieniuk skakała z radości, a Kajra wywijała w przezroczystej spódnicy

"Taniec z Gwiazdami" wraca na ekrany już jesienią. Tymczasem cała ekipa nagrywała promocyjny spot. Zobaczcie, jak prezentowali się uczestnicy!

Jesienią rusza wyczekiwana 12. edycja emitowanego w Polsacie tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Widzów czeka wiele nowości. Nową współprowadzącą programu, obok Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny, będzie Izabela Janachowska. Przypomnijmy, że Izabela Janachowska występowała już w "Tańcu z Gwiazdami" jednak jako tancerka, a nie prowadząca.

Zobacz wideo Kajra w „Tańcu z Gwiazdami". Chce wystąpić w parze z kobietą!

Agnieszka Radwańska z synkiemAgnieszka Radwańska na spacerze z synem. Fani tęsknią za jej występami na kortach

"Taniec z Gwiazdami". Uczestnicy kręcą promocyjny spot

Widać, że twórcy programu chcą odświeżyć format. Poza nową prowadzącą, Izabelą Janachowską, zobaczymy też Andrzeja Piasecznego w fotelu jurora. Będzie on oceniał taneczne umiejętności uczestników wraz z Andrzejem Grabowskim, Michałem Malitowskim i Iwoną Pawlović.

A kogo zobaczymy na parkiecie jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami"? W walce o Kryształową Kulę zmierzą się tym razem:

Przygotowania do jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami" ruszyły już pełną parą. Uczestnicy zostali zaproszeni do nakręcenia spotu promocyjnego. Widać, że wszyscy dobrze się bawili podczas pracy na planie. Oliwia Bieniuk skakała z radości, narywając InstaStories wraz z Kingą Sawczuk, a Kajra wywijała w przezroczystej spódnicy. Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowali się pozostali uczestnicy.

Matylda Damięcka komentuje słowa antyszczepionkowcówDamięcka stworzyła grafikę na temat szczepień. Pod ilustracją masa komentarzy

Miejmy nadzieję, że tak świetne humory będą dopisywały uczestnikom w trakcie rywalizacji o Kryształową Kulę.

Więcej o: