Maffashion pokazała, jak wygląda jadalnia i kawałek salonu w nowym domu. Najbardziej zachwycił stół. "To jakiś kosmos"

Maffashion pokazała internautom swoją jadalnię. Na fotografiach możemy zauważyć również część salonu. Jest dużo drewna i bieli, a niektóre elementy wyposażenia są naprawdę imponujące.

W połowie września zeszłego roku, Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami. Te niebagatelne zmiany przyczyniły się do decyzcji o przeprowadzce do nowego, większego lokum. Julia Kuczyńska niekiedy pokazuje na swoim Instagramie poszczególne elementy dopiero co urządzonego domu. Niedawno mieliśmy okazję przyjrzeć się jadalni.

Zobacz wideo Eurowizja 2021. Maffashion staje w obronie Rafała Brzozowskiego

Maffashion pokazała jadalnie. Stół i fotel zachwycają

Choć blogerka pokazała jedynie wyimek przestrzeni, możemy zauważyć, że jest urządzone bardzo stylowo. Ściany utrzymane są w jasnej kolorystyce, a w pomieszczeniu dominują drewniane elementy. Centralny punkt jadalni stanowi imponujący stół, którego blat umieszczony jest na pniu drzewa. Internauci byli pod ogromnym wrażeniem, a Kuczyńska zdradziła, że stół wykonany został na specjalne zamówienie, przez designerską firmę, która tworzy drewniane wyposażenie domu.

 
Omg, ten stół!
Ale ten stół to jakiś kosmiczny kosmos - komentowali obserwatorzy.

Konkurencję drewnianemu stołowi zrobił gigantyczny, ratanowy fotel, na którym nonszalancko pozowała partnerka Sebastiana Fabijańskiego. Jak dowiadujemy się z InstaStories, spektakularne siedzisko pochodzi ze sklepu z wyposażeniem w stylu boho i możemy go kupić za 2500 złotych. Niestety, nie wszyscy byli równie zachwyceni ratanowym meblem.

Stół jest przepiękny i się pięknie komponuje do nowoczesnego wnętrza, jednak te balijskiej fotele to bym jeszcze przemyślała - czytamy w komentarzach.

Jak podoba wam się jadalnia Maffashion? Stylowo czy zbyt przewidywalnie?

Więcej o: