Izabella Scorupco celebruje 18. urodziny syna. Córkę pokazuje często, ale zdjęcia Jacoba to rzadkość. Podobny do mamy?

Syn Izabelli Scorupco wszedł właśnie w dorosłość. Jacob Raymond skończył osiemnaście lat, a dumna mama z tej okazji pochwaliła się jego zdjęciami. Nazwała go "najpiękniejszym, drogocennym aniołkiem".

Izabella Scorupco w wielu wywiadach podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. To właśnie dla miłości zrezygnowała z kariery aktorskiej, która po roli w "GoldenEye" u boku Pierce'a Brosnana miała szansę rozwinąć się w zawrotnym tempie. Polsko-szwedzka modelka wolała jednak skupić się na życiu prywatnym i doczekała się narodzin dwojga dzieci - Julii (ze związku z Mariuszem Czerkawskim) oraz Jacoba Raymonda. 

Młodsza pociecha gwiazdy obchodzi właśnie osiemnaste urodziny. Jak wygląda dorosły już syn Scorupco?

Zobacz wideo Izabella Scorupco tańczy na własnym weselu!

Izabella Scorupco świętuje urodziny syna. "Mój aniołek"

Na Instagramie wcielającej się w Helenę Kurcewiczównę gwiazdy "Ogniem i mieczem" pojawiła się seria zdjęć obrazująca w skrócie proces dorastania jej syna Jacoba - od fotografii objadającego się smakołykami uroczego malucha z blond włosami, aż po legitymacyjny portret nastoletniego bruneta. W ten sposób Izabella Scorupco podkreśliła, że jej młodsza pociecha właśnie osiągnęła pełnoletniość. 

Izabella Scorupco z córkąCórka Izabelli Scorupco w amerykańskim "Vogue'u". Pozuje u boku światowej gwiazdy

Wszystkiego najlepszego z okazji 18. urodzin dla mojego najpiękniejszego, drogocennego aniołka. Kocham cię - czytamy na profilu aktorki.

Mieszkająca w Stanach Zjednoczonych modelka podpisała zdjęcie solenizanta jego imieniem z dodanymi emotikonami w kształcie serc.

Jacob RaymondJacob Raymond Instagram/ @izabellascorupco

Gwiazda do tej pory rzadko pokazywała w sieci fotografie chłopca. Częściej chwaliła się raczkującą w świecie mody i show-biznesu starszą córką Julią, która w przeciwieństwie do osiemnastolatka prężnie działa w social mediach. 

 

Córka Scorupco i Czerkawskiego również złożyła Jacobowi życzenia i wstawiła na Instagram wspólne, archiwalne zdjęcie, na którym widać, jak przytula nowo narodzonego wówczas brata. Ten czarujący kadr obejrzycie w naszej galerii.

Alżbeta Lenska, Jakub Wesołowski, Grażyna WolszczakGala "Skrzydła Ekologii". Wolszczak w garniturze, Dec w "koszuli nocnej"

Więcej o: