Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w sesji zdjęciowej dla hiszpańskiego magazynu! Chwalą się domem w Konstancinie. "Bursztynowe ściany"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens udzielili wywiadu hiszpańskiemu magazynowi "Hola!". Nie zabrakło też przepięknej sesji zdjęciowej pary.

Joanna Przetakiewicz cieszy się popularnością nie tylko w Polsce. Ubrania jej marki noszą takie sławy, jak: Kourtney Kardashian, Cindy Crawford czy Ellie Goulding. Nic więc dziwnego w tym, że dyrektor kreatywna marki modowej La Mania udziela wywiadów zagranicznej prasie. Właśnie ukazała się jej rozmowa z hiszpańskim magazynem "Hola!" - co ciekawe tematem rozmowy był dom gwiazdy. 

Zobacz wideo Przepis na udany związek według Joanny Przetakiewicz. "Jesteśmy z siebie nawzajem dumni"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w hiszpańskim magazynie "Hola!"

W najnowszym wydaniu hiszpańskiego magazynu "Hola!" pojawił się obszerny artykuł, którego bohaterami byli Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens. Wisienką na torcie publikacji była przepiękna sesja zdjęciowa małżonków. Ta odbyła się w Polsce, a dokładnie w willi małżonków w Konstancinie (zdjęcia znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu).

Jesteśmy we wspaniałym domu pod Warszawą, gdzie mieszkają polska bizneswoman Joanna Przetakiewicz i jej mąż Rinke Rooyens - czytamy we wstępie artykułu.

W dalszej części publikacji nie brak zdjęć, na których widać kryty basen Przetakiewicz i Rooyensa. Czytamy też, że przedsiębiorczymi jest fanką fitnessu, toteż obok basenu nie mogło zabraknąć siłowni.

Nasz dom jest piękny, ciepły, zachęcający, wykończony drewnianymi elementami i bursztynowymi ścianami. Umieściłam tam też wiele luster, są nawet w ogrodzie - mówi w rozmowie z magazynem Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w sesji zdjęciowej w hiszpańskim magazynie 'HolaJoanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w sesji zdjęciowej w hiszpańskim magazynie 'Hola Magazyn 'Hola', zdjęcie PLOTEX EXCLUSIVE

Jakiś czas temu pisaliśmy, że małżonkowie rozstają się jednak z willą. Chcą ją bowiem sprzedać za 13 milionów złotych. Cena robi wrażenie, ale wnętrza również.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.