Jakub Rzeźniczak chwali się pierwszym zdjęciem z synem. Wpatrzony jak w obrazek. Opis pod fotografią lakoniczny, ale wymowny

Jakub Rzeźniczak opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak trzyma syna. W komentarzach gratulacje.

Jakub Rzeźniczak pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciami ze szpitala. Piłkarz Wisły Płock odwiedził syna i swoją byłą partnerkę, Magdalenę Stępień. 

Zobacz wideo PoTe gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Jakub Rzeźniczak z synem 

Magdalena Stępień 16 lipca za pomocą mediów społecznościowych poinformowała swoich obserwatorów,  że na świat przyszedł jej syn Oliwier. Szczęśliwa mama pochwaliła się zdjęciem z porodówki, publikując kadr, na którym widać rączkę chłopca. W tym czasie pogratulować zdążyła jej była partnerka Jakuba Rzeźniczaka, matka jego córki Inez. Sam sportowiec dopiero kilka godzin później pochwalił się fanom, że doczekał się syna. 

Teraz piłkarz zamieścił na Instagramie zdjęcia, na których widać, jak trzyma małego Oliwiera. Na kolejnym z kadrów pokazał twarz niemowlęcia. Załączył lakoniczny wpis - jedynie dwie emotikony. Te przedstawiały dziecko oraz czerwone serce. 

Jakub Rzeźniczak chwali się zdjęciami z synemJakub Rzeźniczak chwali się zdjęciami z synem Fot. jakubrzezniczak25/Instagram

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani sportowa gratulowali mu syna. 

Gratuluję! Niech rośnie zdrowy.
Gratulacje. Uroczy maluch - czytamy.

Nie zabrakło też wpisów, w których internauci dopatrywali się między piłkarzem a chłopcem podobieństwa.  

Podobny do taty. Gratulacje dla dzielnej i walecznej mamy.
Cały tatuś, dużo zdrówka dla Oliwierka - pisali.

Wy też dostrzegacie to podobieństwo?

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień nie są już razem

Przypomnijmy, że Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień w grudniu 2020 roku ogłosili, że spodziewają się dziecka. Na Instagramie chętnie relacjonowali, jak przygotowują się do porodu. Jakiś czas temu była uczestniczka programu "Top Model" zniknęła jednak z mediów społecznościowych. Na Instagramie stała się aktywna dopiero kilka tygodni przed porodem. Wówczas jednak nie publikowała zdjęć czy nagrań z piłkarzem. Z jej profilu zniknęły też wszystkie kadry, na których pozowała z Rzeźniczakiem. Zapytana przez fana o taki stan rzeczy, przyznała, że ona i sportowiec nie są już parą. Rzeźniczak nie związał się też z matką swojej czteroletniej już córki, Inez. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.