Anna Lewandowska odpoczywa na plaży. Zwraca się do fanów: Mój ulubiony look podczas wakacji!

Anna Lewandowska dodała zdjęcie na Instagramie, na którym pokazała się w swoim ulubionym wydaniu podczas wakacji. Stawia na naturalność, brak makijażu i swobodę.

Anna Lewandowska od dłuższego czasu przebywa na wakacjach na Majorce, gdzie wypoczywa w towarzystwie męża i dzieci. Tam często wybiera swobodne i zwiewne stylizacje, którymi nieraz dzieli się na Instagramie. Tym razem zamieściła zdjęcie prosto w plaży, na którym leży bezpośrednio na piasku i rozkoszuje się piękną pogodą. Napisała, co lubi najbardziej.

Zobacz wideo Robert Lewandowski podczas romantycznych wakacji zagrał w piłkę

Anna Lewandowska odpoczywa na plaży w naturalnym wydaniu 

Pod zdjęciem z rozgrzanego piasku trenerka napisała, w jakim wydaniu lubi siebie najbardziej.

Mój ulubiony look podczas wakacji! Potargane włosy, sól morska i wiatr, boso, bez makijażu i najważniejsze - z uśmiechem na twarzy. Totalny chill... Summer chill - napisała na Instagramie.

Fankom spodobało się jej podejście. Same również wybierają pełną naturalność latem.

Idealny letni look, też tak lubię najbardziej.
Pięknie! Ja ten look wkładam na siebie za tydzień
U mnie identycznie. Przez dwa tygodnie potargane włosy - napisały fanki trenerki pod postem.
 

Anna Lewandowska zapowiedziała, że na wakacjach zamierza zwolnić tempo i robić mniej treningów, do czego zachęca też swoje podopieczne. Jednak ostatnio dała sobie wycisk podczas ćwiczeń na plaży, które wykonywała w towarzystwie męża i córek. Mimo i tak sporej aktywności, ma też czas na romantyczne randki z ukochanym. Ostatnio Lewandowscy wybrali się sami na Sardynię, gdzie spędzili chwile tylko we dwoje. Wcześniej trenerka wielokrotnie mówiła, że zazwyczaj mają mało czasu na wspólne wyjazdy, ze względu na zobowiązania zawodowe Roberta. Teraz się to zmieniło i para od kilku tygodni wypoczywa na gorących wyspach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.