Dagmara Kaźmierska świętuje urodziny syna i pokazuje archiwalne zdjęcia. Jest nie do poznania. Te długie, ciemne włosy!

Dagmara Kaźmierska z okazji urodzin ukochanego syna Conana, na Instagramie zamieściła zdjęcia sprzed dwóch dekad. Pozuje na nich z małym brzdącem, który aktualnie jest już dorosłym mężczyzną. Uwagę zwraca fryzura "Królowej życia".

Dagmara Kaźmierska świętuje urodziny syna. Conan już nie jest nastolatkiem, 7 lipca chłopak przekroczył magiczną granicę 20 lat. Dagmarę jubileusz syna skłonił do sentymentów i wspomnień na Instagramie.

Zobacz wideo "Królowe życia". Jacek użył majtek jako ścierki, a Dagmara mu docina

Dagmara Kaźmierska na fotografii sprzed 20 lat. Jest nie do poznania

W mediach społecznościowych Dagmara dodała dwa zdjęcia. Pierwsza fotografia to portret Conana wykonany niedawno, zaś druga przedstawia małego synka Kaźmierskiej w czułych objęciach mamy.

20 lat minęło... A urodziłam tego NICPONIA jakby wczoraj, 07.07. Dwie siódemki. Nie ma to jak być od urodzenia farciarzem -  wyznała w opisie do albumu Kaźmierska.

Trzeba przyznać, że Dagmara przez lata przeszła prawdziwą, włosową metamorfozę. Na zdjęciu z początku wieku, Dagmara długie, brązowe włosy ma związane w gruby, koński ogon. Aktualnie Kaźmierska jest znana ze swojej krótkiej i drapieżnej fryzury. Dagmara nosi platynowe loki, które sięgają jej do ramion.

Dagmara Każmierska pokazała zdjęcia z młodości. Fani w szoku

Obserwatorzy profilu najpopularniejszej "Królowej życia" byli zachwyceni fotografią sprzed 20 lat. Choć Dagmara wielokrotnie w programie wspominała, że w młodości nosiła ciemne włosy do pasa, to rzadko publikuje zdjęcia z tego okresu.

 
Dagmarka, jaka piękna fotka ! I jakie długie włoski, sztos
Pani Dagmarko, więcej zdjęć z młodości! Królowa jest tylko jedna!
Nie kłamała, że miała włosy do pasa za młodu. Kocham! - czytamy.

Jak oceniacie wizerunek Dagmary sprzed lat? Wiedzieliście, że kiedyś Kaźmierska wyglądała jak latynoska piękność?

Więcej o:
Copyright © Agora SA