Adele kibicowała reprezentacji Anglii podczas meczu na Euro 2020. Jej reakcja po golu? Szalona!

Spodziewaliście się, że Adele jest taką fanką piłki nożnej? Wokalistka rzadko udziela się na Instagramie, ale nie mogła przepuścić okazji, by pochwalić się sportowymi wyczynami reprezentującej jej kraj drużyny. Dodała filmik wprost z domu, w "zaciszu" którego oglądała mecz.

Polacy nie mają takiego szczęścia, by móc nadal śledzić losy rodzimej drużyny piłkarskiej na Euro 2020. Mogą jedynie podziwiać wyczyny reprezentacji innych krajów. Szczęście to uśmiechnęło się natomiast do Anglików i tym samym do Adele, która niezwykle energicznie kibicuje rodakom w sportowej rywalizacji.

Po dwóch miesiącach przerwy wróciła na Instagram i dodała post, który był sporym zaskoczeniem dla fanów spodziewających się na profilu wyłącznie muzycznych nowinek. Gwiazda pokazała, jakie emocje towarzyszyły jej podczas oglądania meczu Anglia - Dania. Jej reakcja po strzelonym golu? Bezcenna!

Adele reaguje na gol Anglików. Istne szaleństwo!

Jak Adele spisała się w roli kibicki? Brytyjska wokalistka musiała bardzo mocno trzymać kciuki za ulubionych piłkarzy, bo to właśnie oni wywalczyli zwycięstwo podczas spotkania na murawie i wynikiem 2:1 zapewnili sobie awans do finału Mistrzostw Europy. 

Gwiazda zrelacjonowała w social mediach przebieg decydującego rzutu karnego. Mecz oglądała w domu przed telewizorem, dlatego mogła sobie pozwolić na szaloną reakcję. Krzyczała i skakała z radości, a w tle wtórował jej jakiś mężczyzna. 

Zobacz wideo Adele szaleje po zdobyciu gola przez Anglię!

Oprócz komentarzy odnoszących się stricte do strzelonego przez Anglików gola, w sieci pojawiły się też pytania od zniecierpliwionych wielbicieli twórczości Adele. 

A kiedy album? - czytamy na jej profilu.

Gwiazda nie odpowiedziała na zaczepkę troszczącego się o jej karierę internauty, ale wyręczyli ją w tym inni użytkownicy Instagrama. 

Wtedy, kiedy będzie chciała - skwitował jeden z nich.

Zazdrościmy Adele dumy z narodowej reprezentacji i podobnie jak fani czekamy na jej nowe hity. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.