Córka Bruce'a Springsteena wystartuje na igrzyskach olimpijskich. Pokonała córki Steve'a Jobsa i Michaela Bloomberga

Jessica Rae Springsteen, córka słynnego muzyka trafiła do grona amerykańskich sportowców, którzy wystartują na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Będzie reprezentować USA w konkurencjach jeździeckich.

Bruce Springsteen ma trójkę dzieci; synów Evana Jamesa i Sama Ryana oraz córkę Jessikę Rae. Właśnie o niej najwięcej pisze się w światowych mediach. Córka muzyka przez wiele lat zajmowała się modelingiem, a jej wizerunek zdobił kampanie reklamowe największych marek takich jak Gucci, czy Ralph Lauren. Jak się okazuje, Jessica ma o wiele więcej talentów, a jeden z nich zaprezentuje na najbliższych IO w Tokio.

Zobacz wideo "Kibice są niecierpliwi i już chcieliby sukcesów Igi Świątek na trawie"

Córka Bruce'a Springsteena zadebiutuje na igrzyskach olimpijskich w Tokio

29-letnia Jessica Springsteen zaczęła naukę jazdy konnej w wieku czterech lat. Dwa lata później otrzymała od rodziców pierwszego kucyka. Jako nastolatka zaczęła zdobywać trofea w tej dziedzinie i nigdy nie przestała trenować. W wywiadach często powtarzała, że występ na igrzyskach był jej największym marzeniem.

Wiem, że będzie ciężko, ale wierzę, że któregoś dnia pojadę na igrzyska. Dla mnie to super, że w konkursie nie ma podziału na kobiety i mężczyzn. Po prostu możesz rywalizować z najlepszymi i zawsze sprawić niespodziankę - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z CNN.

Marzenie właśnie się spełniło. Oficjalnie poinformowano, że córka Bruce'a Springsteena będzie reprezentowała Stany Zjednoczone w nadchodzących IO. Jessica miała poważną konkurencję. Aby dostać się do czteroosobowego zespołu, musiała zmierzyć się z Eve Jobs (córką Steve'a Jobsa) oraz Georginą Bloomberg (córką miliardera Michaela Bloomberga).

Sama zainteresowana przyznaje, że jej największymi kibicami są rodzice. Doskonale wie, że olimpiada będzie również dla nich stresująca.

Myślę, że tata nie stresuje się tak bardzo, jak mama, ale oboje uwielbiają przychodzić na moje zawody. Kochają ten sport tak samo, jak ja - powiedziała córka słynnego Bossa - mówiła w jednym z wywiadów.

Rodzice z pewnością pękają z dumy!

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska w egzotycznej podróży. Pracownik lotniska zagadnął o Polskę. "Kiedyś kojarzyli nas z Wałęsą. A dziś?"

Więcej o:
Copyright © Agora SA