Małgorzata Rozenek dobry styl chyba zostawiła w domu. Falbanki, tiul, kokardki i gorset. Za dużo czy w sam raz?

Małgorzata Rozenek była jedną z gwiazd, które pojawiły się na gali Hasztagi Roku 2021. "Perfekcyjna" zgarnęła nagrodę i zaskoczyła stylizacją.

Na piątkowej gali poświęconej osobowościom w mediach społecznościowych pojawiła się plejada gwiazd. Na czerwonym dywanie uwagę przykuwały m.in. Joanna Przetakiewicz, Julia Wieniawa czy Blanka Lipińska. Na nieoczywistą stylizację postawiła Małgorzata Rozenek. W tak skromnym wydaniu dawno jej nie widzieliśmy.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska o Małgorzacie Rozenek: Pociła tyłek na moim parkiecie

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiLewandowska na randce z mężem. Postawiła na model polskiej marki

Małgorzata Rozenek zaskoczyła na gali. Stylizacja skromna jak nigdy

Na piątkową galę Hasztagi Roku 2021 Małgorzata Rozenek włożyła bladofioletowy kostium z szerokimi nogawkami i kokardkami, a także tiulowymi rękawkami i hiszpańskim dekoltem. "Perfekcyjna" całkowicie zakryła swoje długie nogi, ale delikatnie odsłoniła ramiona. Stylizację uzupełniła niewielką kopertówką w podobnym odcieniu oraz delikatną biżuterią. Zdjęcia zobaczycie w galerii nad tekstem. 

Małgorzata Rozenek miała dobry powód, aby pojawić się w Łodzi. "Perfekcyjna" była nominowana w kategorii Power Influencer, tuż obok Anny Lewandowskiej, Filipa Chajzera, Joanny Koroniewskiej czy Joanny Jędrzejczyk. Nagrodę wręczał Maciej Dowbor.

Świetnie się składa, bo osoba, która wygrała, od wielu miesięcy unika zaproszeń na domówkę u Dowborów - zapowiedział prezenter.

Małgorzata Rozenek pojawiła się na scenie, a przyjmując statuetkę, nie kryła radości.

Jestem bardzo podekscytowana tym, że tutaj jestem. Dziękuję twórcom za to spotkanie, bo pokazujecie, że strefa social mediów, która jest coraz większa, szybsza i coraz bardziej odpowiedzialna społecznie, jest naprawdę bardzo ważna - powiedziała Małgorzata Rozenek.
 

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk wybrała imię dla dziecka. Ma być nietypowo i tajemniczo

Nie tylko Rozenek wybrała na tę okazję nieoczywistą stylizację. Joanna Przetakiewicz postawiła na klasykę z mocnym akcentem. Zestawiła bowiem czarną sukienkę z różową marynarką i fioletowymi czółenkami. Natomiast Julia Wieniawa w długiej sukni błyszczała niczym gwiazda Hollywood.

Więcej o: