Karolina Sawka pozuje w sukni ślubnej. Piękna! Fani gratulują gwieździe "W pustyni i w puszczy". Zareagowała

Karolina Sawka zafundowała swoim fanom prawdziwą zagwozdkę. Aktorka opublikowała bowiem zdjęcie w sukni ślubnej. Czyżby powiedziała "tak"? Szybko rozwiała wątpliwości.

Karolina Sawka rozpoczęła swoją aktorską karierę od roli Nel w filmie "W pustyni i w puszczy". Później na kilka lat zniknęła z show-biznesu, by zdobyć wykształcenie i ukończyć szkołę aktorską. Po uzyskaniu dyplomu otrzymała rolę w serialu "M jak miłość", a później w "Pierwszej miłości". Teraz może pochwalić się sporym gronem fanów, których właśnie zaskoczyła najnowszym zdjęciem. Zaprezentowała się na Instagramie w sukni ślubnej.

Karolina SawkaKarolina Sawka grała Nel. Po jej ciemnych włosach nie ma śladu. Odważnie

Zobacz wideo Doda chce własne reality-show. Znamy szczegóły. „Dawałam inny wizerunek"

Karolina Sawka opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej. Fani pogratulowali, ale aktorka rozwiała wątpliwości

Karolina Sawka, choć małymi krokami buduje swoją pozycję w aktorskim świecie, stara się na bieżąco utrzymywać kontakt z internautami za pośrednictwem Instagrama. Publikuje tam zarówno swoje osobiste zdjęcia, jak i fotografie wykonane na planie zdjęciowym. Jej najnowszy post wywołał poruszenie wśród fanów. Aktorka wstawiła bowiem zdjęcie w sukni ślubnej. W komentarzach posypały się gratulacje, jednak część z internautów zastanawiała się, czy fotografia faktycznie świadczy o tym, że Karolina Sawka zdecydowała się na ślub. Jeden z fanów zapytał wprost. 

Realne życie czy film?

Na co Karolina Sawka zareagowała krótko. 

Serial.
 

Adam Fidusiewicz i Roger KarwińskiAdaś z "Niani" zrezygnował z aktorstwa. Co słychać u pozostałych gwiazd?

Wątpliwości internautów rozwiała zatem sama aktorka, chociaż pełne entuzjazmu komentarze pozostały. 

Wszystkiego dobrego!
Piękna panna młoda.
Gratuluję - pisali internauci.

Ostatnio aktorka opublikowała też zdjęcia ze swoimi znajomymi z planu, czyli Rafałem Maserakiem i Sandrą Staniszewską-Herbich.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Sawka z "W pustyni i w puszczy" kiedyś wyglądała tak. Dziś ma 26 lat i... Czyżby to jej chłopak? Znacie go z "Drugiej szansy"

Więcej o: