Karolina Sawka pozuje w sukni ślubnej. Piękna! Fani gratulują gwieździe "W pustyni i w puszczy". Zareagowała

Karolina Sawka zafundowała swoim fanom prawdziwą zagwozdkę. Aktorka opublikowała bowiem zdjęcie w sukni ślubnej. Czyżby powiedziała "tak"? Szybko rozwiała wątpliwości.

Karolina Sawka rozpoczęła swoją aktorską karierę od roli Nel w filmie "W pustyni i w puszczy". Później na kilka lat zniknęła z show-biznesu, by zdobyć wykształcenie i ukończyć szkołę aktorską. Po uzyskaniu dyplomu otrzymała rolę w serialu "M jak miłość", a później w "Pierwszej miłości". Teraz może pochwalić się sporym gronem fanów, których właśnie zaskoczyła najnowszym zdjęciem. Zaprezentowała się na Instagramie w sukni ślubnej.

Zobacz wideo Doda chce własne reality-show. Znamy szczegóły. „Dawałam inny wizerunek"

Karolina Sawka opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej. Fani pogratulowali, ale aktorka rozwiała wątpliwości

Karolina Sawka, choć małymi krokami buduje swoją pozycję w aktorskim świecie, stara się na bieżąco utrzymywać kontakt z internautami za pośrednictwem Instagrama. Publikuje tam zarówno swoje osobiste zdjęcia, jak i fotografie wykonane na planie zdjęciowym. Jej najnowszy post wywołał poruszenie wśród fanów. Aktorka wstawiła bowiem zdjęcie w sukni ślubnej. W komentarzach posypały się gratulacje, jednak część z internautów zastanawiała się, czy fotografia faktycznie świadczy o tym, że Karolina Sawka zdecydowała się na ślub. Jeden z fanów zapytał wprost. 

Realne życie czy film?

Na co Karolina Sawka zareagowała krótko. 

Serial.
 

Wątpliwości internautów rozwiała zatem sama aktorka, chociaż pełne entuzjazmu komentarze pozostały. 

Wszystkiego dobrego!
Piękna panna młoda.
Gratuluję - pisali internauci.

Ostatnio aktorka opublikowała też zdjęcia ze swoimi znajomymi z planu, czyli Rafałem Maserakiem i Sandrą Staniszewską-Herbich.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Sawka z "W pustyni i w puszczy" kiedyś wyglądała tak. Dziś ma 26 lat i... Czyżby to jej chłopak? Znacie go z "Drugiej szansy"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.