Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pozuje w łazience. Dominuje w niej biel i złoto. "Do Bardowskiej nie ma porównania"

Małgosia Borysewicz pochwaliła się internautom, jak wygląda jej łazienka. Jest nowocześnie z nutką glamour.

Małgosia Borysewicz dała się poznać widzom w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony", pomyślnie odnajdując miłość. Wraz z Pawłem Borysewiczem stworzyła szczęśliwy związek. Para postanowiła wziąć ślub. Owocem jej związku jest dwójka dzieci. Małgosia chętnie udziela się w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami kadrami ze swojego prywatnego życia. Tym razem pokazała kolejny zakątek swojego domu.

Zobacz wideo

Małgosia Borysewicz pokazała łazienkę

Na swoim profilu na Instagramie gwiazda zamieściła galerię zdjęć, na którym widać zdjęcie jej łazienki. Jest nowocześnie i stylowo. We wnętrzu dominuje biel. Uwagę przykuwają złote dodatki - szczególnie błyszcząca, złota umywalka w opływowym kształcie. Małgosia opatrzyła zdjęcia opisem, z którego wynika, że łazienka pełni dla niej funkcję domowego spa.

Co za tydzień się rozpoczyna. Nie zwalniamy tempa. Tydzień pod znakiem: siana i trawy. To oznacza papierologię i sprawy formalne. Czyli wróciliśmy do rzeczywistości. Chwila dla mnie też się znajdzie.

W dalszej części Borysewicz podzieliła się z fanami, jakie ma plany kiedy już wykona swój urodowy rytuał.

A ja wracam do dzieci. Wysłałam poprawki, kupiłam truskawki, zrobię sernik lub nie. Zjem zupę jarzynową i zaczynam wieczorową pracę.
 

Niedawno gwiazda programu "Rolnik szuka żony" pokazała kuchnię. Fani uznali, że wnętrze jest ładniejsze niż u Ani Bardowskiej. Tym razem w komentarzach pojawiły się podobne głosy.

Witam Małgosiu. Wyglądasz bardzo ładnie. Ten kolor włosów tobie pasuje. A jaka śliczna łazienka. Do Anki Bardowskiej nie ma porównania. Pozdrawiam.

A Wam jak podoba się łazienka Borysewicz?

Więcej o:
Copyright © Agora SA