Natalia Klimas odnowiła hol. Zrobiło się stylowo i przytulnie, a to jeszcze nie koniec. Pokazała zdjęcia przed i po

Natalia Klimas pokazała na Instagramie hol w nowej odsłonie. Gwiazda zdecydowała się odrestaurować stare fotele. Przy okazji zaapelowała do fanów, aby nie wyrzucali mebli, które nie są już pierwszej młodości.

Natalia Klimas to polska aktorka znana m.in. z ról w takich serialach jak: "Barwy szczęścia" i "Pierwsza miłość". Pojawiła się także w zagranicznych produkcjach: "Plotkara" czy "Słyszeliście o Morganach?". Gwiazda w ubiegłym roku przeniosła się na Mazury. Mieszka tam z mężem Mikołajem oraz dwójką dzieci. Choć przyznała, że czasem tęskni za miastem, to widać, że kocha swój mazurski dom i świetnie go urządziła. Ostatnio pokazała metamorfozę niezagospodarowanego wcześniej holu.

Zobacz wideo

Natalia Klimas apeluje do fanów, aby odnawiali stare meble

Natalia Klimas aktywnie działa w social mediach. Na Instagramie opowiada o urokach macierzyństwa i dzieli się z fanami kadrami ze swojego prywatnego życia. W sobotę na InstaStory gwiazda pochwaliła się aranżacją holu na piętrze. Postanowiła zagospodarować mało użytkowaną wcześniej część domu. Natalia zaprezentowała zdjęcia przed i po. Od razu zaznaczyła, że to jeszcze nie koniec metamorfozy wnętrza.

Czekam jeszcze na stolik kawowy, rozglądam się za jakimś pięknym albumem, ale już jest blisko.

Klimas w aranżacji holu postawiła na stonowane kolory. We wnętrzu dominuje krem, brąz i delikatna zieleń. Gwiazda zwróciła uwagę na retro fotele, które postanowiła odnowić. Wykorzystała okazję i od razu zaapelowała do followersów, aby dawali starym meblom nowe życie. 

A te fotele kocham. Kupione na allegro, ledwo uratowane, bo były w opłakanym stanie. Słuchajcie, trzeba ratować stare meble, ich zaraz nie będzie, a co gorsza, zaraz nie będzie specjalistów od ich restaurowania.

Myślicie, że obserwatorzy posłuchają Natalii?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.