Serialowa Blanka z "Na dobre i na złe" w nowym sezonie wróci odmieniona. Jej włosy są króciutkie! "To nie ręka, odrosną"

Pola Gonciarz z "Na dobre i na złe" już po wakacjach zaprezentuje się widzom w zupełnie nowej fryzurze. Obcięła włosy i teraz są bardzo krótkie!

Pola Gonciarz, aktorka znana z "Na dobre i na złe", zdecydowała się na drastyczną zmianę w wyglądzie. Obcięła swoje długie, sięgające za ramię włosy. Zrobiła to w szczytnym celu.

Zobacz wideo "Biały Lotos" - nowy serial HBO o ekskluzywnym kurorcie na Hawajach [ZWIASTUN]

James Michael Tyler wyznał, że walczy z rakiem prostaty"Przyjaciele". Serialowy Gunther walczy z rakiem prostaty: To już czwarte stadium

Pola Gonciarz z "Na dobre i na złe" obcięła włosy

Pola Gonciarz zyskała popularność dzięki roli w "Na dobre i na złe". Wciela się w postać Blanki, która jest córką doktor Wiktorii Consalidy. Bohaterka grana przez Polę postanowiła pójść w ślady swojej matki i również pracuje w szpitalu w Leśnej Górze.

Zobacz też: Emilia Krakowska chętnie wróci do "Na dobre i na złe". Ma jeden warunek, który będzie trudno spełnić

Jej wątek ostatnio stał się jednym z głównych, bo zaczęła romansować z ordynatorem oddziału. Ich miłość rozkwitnie w nowym sezonie serialu "Na dobre i na złe", tuż po wakacjach. Wtedy też Pola zaprezentuje się widzom na ekranie w zupełnie nowym wydaniu. Młoda aktorka pochwaliła się na Instagramie krótką fryzurą. Okazuje się, że metamorfozy dokonała w szczytnym celu.

Życie jest za krótkie na jedną fryzurę - czytamy w jej wpisie. 
 

Przekazała pasma na rzecz fundacji Rak’n’Roll, która zbiera włosy na peruki dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego.

Już kolejny raz oddaje swoje włosy na fundację! I przy okazji spełniam swoje małe marzenie. A dla tych, którzy martwią się, czemu takie krótkie - włosy nie ręka, odrosną - pisze Gonciarz na Instagramie.

Trwają prace nad serialem poświęconym życiu Krzysztofa Krawczyka - kogo zobaczymy w roli muzyka?Powstanie serial na podstawie życia Krzysztofa Krawczyka. Kto wcieli się w muzyka?

To już drugi raz, kiedy Pola Gonciarz wspiera w ten sposób fundację. Kilka lat temu również oddała włosy, jednak wtedy nie skróciła ich aż tak mocno. Piękny gest!

Więcej o: