Ida Nowakowska i Jack Herndon świętowali wspólne spędzone lata. Pokazali archiwalne zdjęcie ze ślubu. "Zakochałam się jeszcze bardziej"

Ida Nowakowowska w tym roku rocznicę ślubu świętowała w powiększonym składzie. W maju prezenterka urodziła syna. Na Instagramie opublikowała wzruszający, rodzinny filmik.

Ida Nowakowska przez jakiś czas żyła z mężem w związku na odległość. Jack przeprowadził się do Polski i niedawno powitali na świecie syna. Prezenterka do tej pory nie zdradziła, na jakie imię zdecydowali się z ukochanym dla swojej pociechy. Zamiast tego, z okazji rocznicy ślubu opublikowała na Instagramie wzruszający filmik, na którym pokazała - jak wyglądało świętowanie tego ważnego dnia. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska świętuje z mężem szóstą rocznicę ślubu

Ekipa FrizaIle zarabiają polskie gwiazdy internetu? Ujawniono stawki. Zgarniają krocie!

Ida Nowakowska i Jack Herndon świętowali szóstą rocznicę ślubu

W tym roku szósta rocznica ślubu Idy i Jacka Herndona była wyjątkowa - pierwszy raz spędzali ją we trójkę. Tancerka i ukochany postanowili wybrać się do Wrocławia, gdzie całą rodziną udali się na romantyczną kolację do restauracji. Ida przyznała w opisie, że po 11 latach związku z Jackiem pokochała go jeszcze mocniej. Pokazała archiwalne zdjęcie ze ślubu i urocze nagranie z synem. 

6. rocznica ślubu, ale pierwsza spędzona we trójkę. Znamy się już 11 lat, ale w tym roku zakochałam się w swoim mężu jeszcze bardziej. Nie wiedziałam, że jest to możliwe. Codziennie imponuje mi tym jak pięknie potrafi połączyć wymagającą pracę z byciem super tatą - zaczęła Ida. 

Jej ukochany świetnie odnajduje się w roli ojca i jak sam jej powiedział - opieka nad synem to jego pasja. 

Mówi: "To moja nowa pasja". Myślisz, że o człowieku wiesz już wszystko, a tymczasem okazuje się ze zostawił jeszcze takiego asa w rękawie - dodała. 
 

634. Festiwal Polskich Filmw Fabularnych 2009 w GdyniC%#Grał w "M jak miłość" i innych serialach. Porzucił aktorstwo dla Boga i został księdzem

Historia miłosna Idy Nowakowskiej i Jacka Herndona jest iście filmowa. Poznali się na studiach w Kalifornii i między nimi od razu zaiskrzyło. Po kilku latach związku mężczyzna postanowił się jej oświadczyć. Z tej okazji postawił na kreatywny pierścionek, który zrobił samodzielnie. W wywiadzie Nowakowska zdradziła, że jej ukochany w tamtym czasie nie miał za dużo pieniędzy, ale nie mogła nie docenić tego pięknego gestu i przyjęła zaręczyny. Pobrali się w polskiej parafii w Los Angeles, w 2015 roku. Od tamtej pory tworzą zgraną parę. 

Więcej o: