Ola Szwed odpoczywa z ukochanym. Postawiła na ulubioną sukienkę? Choć jest luźna, to nie da się w niej ukryć ciążowych krągłości

Aleksandra Szwed niebawem po raz drugi zostanie matką. Aktorka chętnie chwali się ciążowymi krągłościami. Zamieściła nowe zdjęcia.

Kilka miesięcy temu Aleksandra Szwed zaskoczyła swoich obserwatorów. Aktorka 1 kwietnia opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuchem. Przez to, że dodała je właśnie w prima aprilis, nie było pewności czy faktycznie spodziewa się dziecka, czy postanowiła zażartować z fanów. Teraz wiadomo, że wkrótce ponownie zostanie mamą i chętnie dzieli się nowymi fotkami.

Aleksandra SzwedSzwed na zdjęciu z ukochanym. Widzimy go bardzo rzadko, jednak tym razem był powód

Zobacz wideo Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Ola Szwed pokazała ciążowy brzuch

Aleksandrze Szwed ogromną popularność przyniósł serial "Rodzina zastępcza", w którym wcielała się w Elizę. Obecnie aktorkę rzadziej można widywać na ekranie, jednak fani, których się doczekała, mogą ją "podglądać" w mediach społecznościowych. Szwed pokazuje tam nie tylko zdjęcia z pracy, ale także prywatne ujęcia. Od kilku miesięcy chwali się ciążowymi krągłościami.

Aleksandra Szwed oczekuje narodzin drugiego dziecka, a w sieci pokazuje, jak zmienia się jej ciało w czasie ciąży. Wygląda na to, że aktorka czuje się bardzo dobrze i nie rezygnuje z żadnych aktywności. Ostatnio pojechała na krótki wypad z bliskimi i opublikowała zdjęcia ze spaceru nad stawem. Jak wynika z opisu do zdjęć, autorem fotografii jest partner celebrytki, Krzysztof Białkowski, który jest ojcem jej pierwszego dziecka, Borysa. Chłopiec urodził się w 2015 roku. Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie kolejna pociecha aktorki. Niektórzy jednak podejrzewają, że jednym ze zdjęć uchyliła rąbka tajemnicy.

Aleksandra SzwedAleksandra Szwed Instragam/aleksandra_szwed

Warto zwrócić uwagę na strój Aleksandry. Aktorka pozuje w białej sukience w czarne plamki. Wygląda na to, że ulubiona sukienka Szwed, bo to już kolejne jej zdjęcie w tym luźnym stroju. Promienieje?

Aleksandra SzwedOla Szwed wzięła udział w nagiej sesji. Zdjęcia zachwyciły internautów: Pięknie i zmysłowo

Więcej o: