Aleksandra Szwed zdradziła płeć dziecka? Gwiazda dodała na Instagram dwuznaczne zdjęcie

Aleksandra Szwed spodziewa się drugiego dziecka. Na swoim profilu na Instagramie gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym jest otoczona różowymi akcesoriami. Czy w ten sposób uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła płeć dziecka?

Aleksandra Szwed aktywnie działa w social mediach. Na kanałach dzieli się z fanami kadrami zarówno z życia zawodowego jak i prywatnego. Z okazji dnia dziecka celebrytka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje otoczona różowymi akcesoriami. Czy w ten sposób zasugerowała fanom, że spodziewa się dziewczynki?

Aleksandra SzwedSzwed wyleguje się na łóżku i prezentuje ciążowe krągłości. Fan: Nie mogę się napatrzeć

Zobacz wideo

Aleksandra Szwed zdradziła płeć dziecka?

Aleksandra Szwed spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda wciąż nie zdradziła płci przyszłego potomka. 1 czerwca na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, gdzie pozuje we fryzurze opatrzonej różowymi kokardami, a obok niej leżą spore ilości materiału w tym samym kolorze. Szwed napisała pod zdjęciem, że to początek nowego projektu z kolorem różowym w roli głównej. Czy jednak jej fani mogą odebrać fotografie jako sugestię dotyczącą płci drugiego dziecka? Mamy nadzieję, że dowiemy się już niedługo. 

Aleksandra SzwedAleksandra Szwed pozuje z synem. Najnowsze zdjęcie tylko potwierdza drugą ciążę

Z okazji Dnia Dziecka uchylę Wam "rąbka tajemnicy"... W tle, oślepiającą różowością żarzy się kolejny projekt #remadebyszwed  Od kilku dni u mnie na tapecie prawdziwa #barbiedress Infantylny fryz, różową kokardą ozdobion? JEST!  Styropianowa Grażyna odziana, szpilkami nadziana i do zszycia gotowa? JEST! Osprzęt niezbędny do dziergania pod ręką? JEST! Zapał do pracy i herbatka? No rejczel! Świętowanie Dnia Dziecka po mojemu czas zacząć!  I pomyśleć, że jako mała dziewczynka wolałam bawić się samochodzikami niż lalkami...  cóż, do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć - napisała
 

Jak myślicie, czego będzie dotyczył nowy projekt gwiazdy?

Więcej o: