Aleksandra Szwed wyleguje się na łóżku i prezentuje ciążowe krągłości. Fan: Nie mogę się napatrzeć. My również. Promienieje

Aleksandra Szwed opublikowała nowe zdjęcie z ciążowym brzuchem w roli głównej. Fani komplementują. "Jest w tym zdjęciu tyle ciepła i uroku".

Aleksandra Szwed zaskoczyła fanów, publikując 1 kwietnia sesyjne zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem. Wiele osób myślało, że gwiazda żartuje sobie ze stanu błogosławionego i wspomina czasy, kiedy spodziewała się pierwszego dziecka. Szybko na jaw wyszło jednak, że aktorka już niedługo faktycznie urodzi kolejną pociechę. Właśnie pochwaliła się nowym ujęciem z domowego zacisza. Jej pupil śpi na sporych rozmiarów brzuchu.

Zobacz wideo Obecność partnera przy porodzie. "Trzeba porozmawiać o tym wcześniej, niż w drodze na porodówkę"

Aleksandra Szwed wyleguje się na łóżku i prezentuje ciążowe krągłości. Fan: Nie mogę się napatrzeć

Aleksandra Szwed przygotowuje się powoli do narodzin drugiego dziecka. Aktorka nie robiła do tej pory medialnego spektaklu i nie publikowała w sieci zbyt wielu zdjęć z ciążowymi krągłościami. Robi się jednak coraz bardziej otwarta, w sobotę pochwaliła się, jak leniuchuje. Brzuch piękny, a gwiazda bardzo szczęśliwa.

Miłość - napisała.
 

Post spotkał się z miłym przyjęciem internautów. Fani nie szczędzili komplementów pod adresem aktorki.

Jest w tym zdjęciu tyle uroku, ciepła i treści, że nie mogę się napatrzeć. Olu, to najładniejsze zdjęcie mojego dzisiejszego feeda i pięknie zaczęło mi sobotę. Dziękuję i zdrówka!
Słodki widok!
Piękne zdjęcie.

Na tę chwilę nie znamy płci drugiego dziecka Aleksandry. Gwiazda nie zdradziła takich szczegółów, ale z pewnością nie może doczekać się, aż ogłosi światu dobrą nowinę. W końcu jest już mamą i doskonale wie, jak wiele radości dostarczają narodziny kolejnej pociechy. Przypomnijmy, Szwed urodziła syna w 2015 roku. Ojcem Borysa jest partner gwiazdy, koszykarz, Krzysztof Białkowski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.