Gwiazdy na ściance. Kurdej-Szatan w mocnym makijażu. Nietypowe obuwie! Show skradła Markowska i jej brzuch

Gwiazdy już na dobre wróciły na ścianki. Podczas 10. urodzin marki Mokobelle pojawiła się ich cała masa. Kto wypadł najlepiej?

Podczas kilku lockdownów celebryckie imprezy się nie odbywały. Powoli świat wraca do normalności, a obostrzenia znacznie się luzują. Świat show-biznesu również powoli wraca do normy, a co za tym idzie, wróciły również ścianki. W czwartek w Warszawie odbyła się impreza z okazji dziesięciolecia marki Mokobelle.

Gwiazdy na ściance Kurdej-Szatan w mocnym makijażu. Nietypowe obuwie! Show kradnie Markowska i jej brzuch

Na ściance pojawiła się cała plejada gwiazd. Kto wypadł najlepiej? Oceńcie sami.

Barbara Kurdej-Szatan

Jedną z największych gwiazd podczas imprezy była Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka niedawno urodziła drugie dziecko, jednak po ciąży ani śladu. Zaprezentowała swoją smukłą sylwetkę w kwiecistej sukience z bufoniastymi rękawami. Całość stylizacji dopełniła mocnym makijażem i jasną torebką, a także klapkami. Dość nietypowy wybór, ale i tak w takim wydaniu Barbara Kurdej-Szatan wygląda świetnie.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan KAPIF

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz postawiła na kostium w kolorze czerwieni, który tylko podkreślił jej długie nogi. Dziennikarka dobrała też kopertówkę.

Joanna RacewiczJoanna Racewicz KAPIF

Patrycja Markowska

Piosenkarka postawiła na rockową stylówkę. Pojawiła się w skórzanych spodniach, do których dobrała jeansową kurtkę. Największy szał zrobił jej czarny top, który świetnie podkreślił umięśniony brzuch artystki.

Patrycja MarkowskaPatrycja Markowska KAPIF

Grażyna Wolszczak

Imprezę swoją obecnością uświetniła również Grażyna Wolszczak, która pozowała na ściance w jasnej tunice i obcisłych, czarnych spodniach. Aktorka idealnie połączyła elegancję z wygodą.

Grażyna WolszczakGrażyna Wolszczak KAPIF

Bogna Sworowska

Na równie luźną stylizację postawiła Bogna Sworowska. Z pewnością było jej wygodnie.

Bogna SworowskaBogna Sworowska KAPIF

Po więcej zdjęć gwiazd z imprezy zapraszamy do naszej galerii na górze artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.