Tak wyglądał Tom Ellis 20 lat temu. "Lucyfer" w pierwszej roli telewizyjnej był nie do poznania

Tom Ellis to brytyjski aktor, który największą rozpoznawalność zdobył wcielając się w rolę przystojnego diabła w serialu "Lucyfer", który jest emitowany na platformie Netflix. Mało kto wie, że Tom swoją karierę rozpoczął 20 lat temu. Na zdjęciach z młodości jest nie do poznania.

Tom Ellis może pochwalić się bogatym doświadczeniem aktorskim. W tym zawodzie pracuje od ponad 20 lat. Jego początki nie należały do najłatwiejszych. Zazwyczaj grywał role drugoplanowe, ale dzięki uporowi drzwi do Hollywood wreszcie stanęły przed nim otworem. W sieci można natrafić na zdjęcia aktora z czasów młodości, gdy grał swoją pierwszą rolę telewizyjną. Trzeba przyznać, że Tom jest nie do poznania. 

Zobacz wideo "Lucyfer" powróci z 2. częścią 5. sezonu już 28 maja. Co czeka bohaterów w nowych odcinkach?

"Lucyfer". Tom Ellis w czasach młodości 

Brytyjski aktor po raz pierwszy pojawił się na szklanym ekranie w 2000 roku, w odcinku serialu BBC "Kiss Me Kate". Ellis zagrał u boku Amandy Holden i Billy'ego Nighy. Aktor miał zaledwie 20 lat i wyglądał zupełnie inaczej, niż zabójczo przystojny i szarmancki diabeł z serialu "Lucyfer". 

Tak wyglądał Tom Ellis z 'Lucyfera' w wieku 22 latTak wyglądał Tom Ellis z 'Lucyfera' w wieku 22 lat Fot. kadr z serialu 'Kiss Me Kate'

Tom dostał pierwszą rolę niedługo po ukończeniu Akademii w Glasgow, gdzie studiował aktorstwo dramatyczne. Po małym epizodzie w serialu zagrał rolę we wciąż emitowanej w Wielkiej Brytanii telenoweli "EastEnders", gdzie poznał na planie swoją pierwszą żonę, Tamzin Outhwaite. Pobrali się w 2006 roku i doczekali  dwóch córek, ale ich związek nie przetrwał i rozwiedli się osiem lat później w 2014 roku. Kobieta na początku nie chciała zdradzić, jakie były powody rozstania, ale z czasem przyznała, że były mąż zdradzał ją przez cały ich związek.

Aktor w 2019 roku ponownie się ożenił. Jest mężem amerykańskiej scenarzystki Meaghan Oppenheimer.  

 

Ellis od 2016 roku gra w serialu "Lucyfer", który przyniósł mu międzynarodową sławę. Już w piątek, 28 maja na platformie Netflix pojawią się nowe odcinki piątego sezonu Lucyfera. Produkcja od samego początku cieszyła się popularnością, a fani z zapartym tchem czekają na kontynuację przygód nieziemsko przystojnego i niebezpiecznego Lucyfera Morningstara.

 

Bardzo się zmienił przez te lata? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.