Natalia Siwiec na zdjęciu z mężem. Fani zgodni: Myślałem, że to Rutkowski

Natalia Siwiec opublikowała nowe zdjęcie z mężem. Fani zwrócili uwagę na fryzurę Mariusza i dopatrzyli się podobieństwa do Krzysztofa Rutkowskiego.

Natalia Siwiec od wielu lat jest w związku z biznesmenem Mariuszem Raduszewskim. Celebrytka chętnie publikuje zdjęcia z ukochanym na Instagramie. Ich ostatnia wspólna fotografia zwróciła szczególną uwagę fanów, którzy stwierdzili, że mąż modelki przypomina im detektywa-celebrytę. 

Zobacz wideo Fryzjerka Natalii Siwiec była zaskoczona wyglądem jej włosów

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska martwi się o Kazika. Zabrała go do specjalisty

Natalia Siwiec pozuje z mężem, ale fani widzą Krzysztofa Rutkowskiego

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski poznali się wiele lat temu na jednej z dyskotek nad morzem. Para pobrała się w Las Vegas w 2012 roku, a biznesmen szybko został menedżerem gwiazdy. Małżeństwo doczekało się córeczki o imieniu Mia, która przyszła na świat w sierpniu 2017 roku.

Zobacz też: Natalia Siwiec pokazała niewidziane dotąd zdjęcia. Tak wyglądała w dziewiątym miesiącu ciąży i tuż po porodzie

Natalia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją już ponad 1,3 mln osób. Gwiazda publikuje zarówno zdjęcia z pracy, jak i życia prywatnego i domowych pieleszy. Nic dziwnego, że częstym gościem na jej instagramowym koncie jest Mariusz Raduszewski. Ostatnie wspólne zdjęcie pary wywołało falę komentarzy. Fani modelki dokładnie przyjrzeli się mężczyźnie i porównali go do Krzysztofa Rutkowskiego.

W pierwszej chwili myślałam, że to detektyw Rutkowski.
Twój mąż musi być kuzynem Rutkowskiego.
Myślałem, że to Rutkowski. Na szczęście nie - komentują fani.
 

Katarzyna Dowbor"Nasz nowy dom". Dowbor odwiedziła uczestników. To, co zobaczyła, ją przeraziło

Natalia i jej mąż pozostawiają zaczepki internautów bez odpowiedzi, ale to nie pierwszy raz, kiedy fani znanej pary dostrzegli takie podobieństwo. Według was faktycznie są podobni?  

Więcej o: