Złe wieści dla fanek Damiano. Wokalista Maneskin ma narzeczoną. Kim jest Giorgia Soleri?

Damiano David, wokalista zespołu Maneskin, który zwyciężył Eurowizję, pokazał światu swoją narzeczoną. Do tej pory para skrzętnie ukrywała związek. Kim jest Giorgia Soleri?

Zespół Maneskin, który zwyciężył tegoroczną Eurowizję z dnia na dzień zyskał międzynarodową sławę. Nic więc dziwnego, że media i fani zainteresowali się życiem prywatnym jego członków. Wokalista i lider zespołu, Damiano David ma już blisko dwa miliony obserwujących na Instagramie. Włoch wzbudził ciekawość zwłaszcza żeńskiej części publiczności. Niestety, ostatnio potwierdził, że jest zajęty i to od niemal czterech lat. Swoją wybrankę pokazał w mediach społecznościowych.

Lil Nas X podczas występu w Saturday Night Live.Wpadka Lil Nas X. Raperowi pękły spodnie, kiedy tańczył podczas występu na żywo

Zobacz wideo Co zrobić, by wygrać Eurowizję? Analizujemy sympatie widzów na podstawie przykładów z zeszłych lat

Damiano David z zespołu Maneskin ma narzeczoną. Kim jest Giorgia Soleri?

Damiano David nigdy nie pokazywał się publicznie z dziewczyną, nie ma z nią także wspólnych zdjęć na Instagramie. Ostatnio jednak zrobił wyjątek i pokazał jedną wspólną fotkę na InstaStories. Była ku temu okazja. Okazało się, że wokalista zespołu Maneskin się zaręczył. Jego wybranka to Giorgia Soleri. Na zdjęciu ta siedzi mu na kolanach, a Damiano ją obejmuje.

Po prawie czterech latach jak można powiedzieć "nie"? - napisał pod zdjęciem.

Damiano i Giorgia SoleriDamiano i Giorgia Soleri instagram.com/ykaar

Anna i Robert LewandowscyAnna i Robert Lewandowscy pracowali nad nowym biznesem. O co chodzi?

Fani szybkom zainteresowali się, kim jest tajemnicza blondynka ze zdjęcia. Wcześniej żadne z nich nie zdradzało, że jest w związku. Giorgia Soleri to 25-letnia modelka. Pochodzi z Mediolanu, lecz od jakiegoś czasu mieszka w Rzymie. Często bierze udział w modowych sesjach i dużych włoskich kampaniach. Pracuje w rzymskiej agencji modelek.

 

Lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Kolor włosów zmieniała od kruczoczarnych do platynowego blondu. Jest także instagramową influencerką - na profilu śledzi ją prawie 190 tysięcy osób. Jeszcze do niedawna jej fani nie mieli pojęcia o związku z Damiano Davidem z Maneskin. Teraz wszystko stało się jasne. Wygląda na to, że wokalista jest stały w uczuciach i zamierza się ustatkować.