Meghan i Harry znaleźli oryginalny sposób na świętowanie rocznicy ślubu. Prezenty mają symboliczne znaczenie, ale nie są tanie

Trzy lata temu Meghan Markle i książę Harry stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz przyjaciel Sussexów zdradził, co podarowali sobie z okazji rocznicy.

W maju 2018 roku Meghan Markleksiążę Harry wzięli ślub w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Sussexowie postanowili uczcić trzecią rocznicę ślubu, wręczając sobie tradycyjne prezenty. Przyjaciel pary zdradził, jak co roku świętują ten wyjątkowy dzień.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Natalia Lieber"Love Island". Natalia Lieber przeszła metamorfozę. Postawiła na poprawki urody

Meghan Markle i książę Harry świętowali rocznicę. Postawili na tradycyjne prezenty

Nazwy rocznic małżeńskich mają swoją symbolikę. Jak się okazuje, Meghan Markle i książę Harry biorą to pod uwagę w czasie świętowania.

Uwielbiają wręczać sobie tradycyjne prezenty, które wykonują we własnym zakresie. Pierwsza rocznica była papierowa. Meghan napisała wówczas przemówienie weselne, oprawiła je w ramkę i wręczyła mężowi - mówi źródło magazynu "People".

Druga rocznica nazywana jest bawełnianą, dlatego Sussexowie podarowali sobie prezenty wykonane z tego materiału.

Niewątpliwie był to bardzo kreatywny i romantyczny gest, ponieważ wszystkie prezenty wręczają sobie nawzajem - dodaje osoba blisko związana z rodziną.

W tym roku Meghan i książę Harry świętowali trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji wręczyli sobie ponoć skórzane podarunki. Portal Hello! sugeruje, że wśród nich mogły znaleźć się luksusowe torby, kosmetyczki czy zegarki, których ceny wahają się od kilkudziesięciu do nawet ponad dziewięciu tysięcy funtów!

Weronika KsiążkiewiczWeronika Książkiewicz pokazała sypialnię. Luksusowa, ale przytulna

Przypomnijmy, że ślub Sussexów był wydarzeniem na skalę światową. W ceremonii wzięło w udział 600 osób, w tym około 30 członków rodziny królewskiej, z królową Elżbietą na czele. Przebieg wydarzenia transmitowano w kilkudziesięciu krajach, a kamery towarzyszyły gościom dosłownie na każdym kroku. Od tamtej chwili w życiu Sussexów wiele się zmieniło. Para przywitała na świeci syna, Archiego i spodziewa się kolejnego dziecka. Meghan i książę Harry poróżnili się też z rodziną królewską, której w wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey zarzucili obojętność i rasizm.

Więcej o: