Meghan Markle w koszulce i dżinsach na nagraniu z domu. T-shirt z górnej półki cenowej

Meghan Markle pojawiła się na ekranie w zwiastunie nowego serialu dokumentalnego księcia Harry'ego z Oprah Winfrey. Rzuciła krótkie przywitanie w domowej stylizacji.

Książę Harry jest producentem serialu dokumentalnego, który porusza temat problemów psychicznych. W serii pod tytułem "The Me You Can't See" rozmawia i współpracuje z Oprah Winfrey. Właśnie ukazał się zwiastun materiału, w którym wystąpią i opowiedzą o swoim życiu gwiazdy Hollywood i sportu. Uwagę mediów zwróciła jednak Meghan Markle, która również pojawiła się w zwiastunie. Mimo że widać ją jedynie przez sekundę, w materiale będzie można ją zobaczyć w nieco innym wydaniu niż zazwyczaj. Żona księcia Harry'ego pokazała się w nieformalnym, domowym stroju. Miała na sobie białą koszulkę z napisem "Raising the future" oraz czarne dżinsy z paskiem. Dopatrzono się także lubianych przez nią kolczyków.

Zobacz wideo Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa

Basia i Kamil z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Wiadomo, kto wróci do programu? Zdradziły to słowa Basi

Meghan Markle pokazała się w charakterystycznej koszulce. Ile kosztuje?

Biała koszulka z czarnym napisem, którą miała na sobie Meghan Markle podczas nagrania to produkt brytyjskiej marki Mere Soeur. Firma specjalizuje się w projektach ubrań dla mam i dzieci. Bawełniany T-shirt "Raising the future" kosztuje w sklepie internetowym 27 funtów, czyli ok. 140 złotych i jest już promowany dopiskiem "noszone przez Meghan Markle". Żona księcia Harry'ego założyła tego dnia także kolczyki autorstwa  Lorraine Schwartz - te same, które miała na urodzinach królowej Elżbiety II w 2019 roku, a także na premierze "Króla Lwa". Z tą samą projektantką biżuterii współpracował książę Harry, aby stworzyć pierścionek dla żony.

Justyna Żyła i Piotr Żyła z córkąŻyła odpuściła Piotrowi? Porównała do niego córkę. Wypadło całkiem... miło!

Kiedy w 2019 roku Meghan otrzymała białe body dla Archiego z podobnym napisem "The future" od tej samej marki, te ubranka dla niemowląt natychmiast się wyprzedały. Teraz może być podobnie z koszulką.

Przeczytaj też: Książę Harry znów twarzą w twarz z Oprah Winfrey. W materiale sceny z pogrzebu księżnej Diany

Więcej o: