Książę Harry znów twarzą w twarz z Oprah Winfrey. W materiale sceny z pogrzebu księżnej Diany

Już wkrótce premiera dokumentalnej serii "The Me You Can't See" wyprodukowanej przez księcia Harry'ego we współpracy z Oprah Winfrey. Czego będzie dotyczyć oraz gdzie będzie można ją obejrzeć?

Od premiery głośnego wywiadu księcia Harry'ego i Meghan Markle minęły już przeszło dwa miesiące. Tymczasem była książęca para robi, co w jej mocy, by tylko nie dać o sobie zapomnieć. Do sieci trafił właśnie zwiastun pierwszego serialu dokumentalnego wyprodukowanego przez księcia Harry'ego oraz Oprah Winfrey pt. "The Me You Can't See". Tym razem nic nie wskazuje, by doszło do publicznego wylania rodzinnych brudów. Ale to wcale nie oznacza, że nie poznamy nowych szokujących szczegółów z życia byłych członków rodziny królewskiej.. 

Figury woskowe Megahn Markle, książę HarryMeghan i Harry "wyrzuceni" z rodziny. Ich figury już nie stoją przy królowej

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry znów twarzą w twarz z Oprah Winfrey. W materiale sceny z pogrzebu księżnej Diany

Wspomniany dokument ma poruszać problem zdrowia psychicznego w kontekście dzisiejszych czasów oraz panującej od przeszło roku pandemii koronawirusa. W serialu będziemy mogli zobaczyć nie tylko księcia Harry'ego i Meghan Markle, ale również Lady Gagę, Glenn Close, gwiazdy NBA: DeMara DeRozana i Langstona Galloway oraz samą Oprah Winfrey. Ze zwiastuna wynika również, że były książę Sussex opowie o rezygnacji z pełnienia obowiązków członka rodziny królewskiej, a także odniesie się do swojej relacji z księciem Karolem. 

 

Królowa Elżbieta czuje presjęKrólowa czuje presję. Jej pracownicy żądają od Sussexów rezygnacji z tytułów

Wskazuje na to chociażby fakt, iż w zapowiedzi umieszczono archiwalne nagranie z pogrzebu księżnej Diany w 1997 roku. Ukazuje ono 13-letniego wówczas Harry'ego z żalem spoglądającego na trumnę swojej matki oraz rozmawiającego z nim księcia Karola. Serię dokumentalną będzie można zobaczyć na platformie Apple TV+.