Meghan Markle na zdjęciu sprzed lat pozuje z gazetą, na okładce której jest księżna Kate. Internauci zarzucają jej kłamstwo

Meghan Markle zdziwiła opinię publiczną, twierdząc, że nie miała pojęcia o realiach życia rodziny królewskiej. W sieci pojawiło się zdjęcie, które ma temu przeczyć.

Odkąd książę Harry i Meghan Markle udzielili głośnego wywiadu Oprah Winfrey, bardzo często pojawiają się na pierwszych stronach gazet. W czasie rozmowy księżna Sussex przekonywała, że zanim dołączyła do rodziny królewskiej, nie interesowała się dworskimi zwyczajami i życiem w pałacu Buckingham. Po sieci krąży teraz stara fotografia, która rzuca nowe światło na jej słowa, przynajmniej według niektórych.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Katarzyna Cichopek. Maciej Kurzajewski"Pytanie na śniadanie" zaliczyło wpadkę. Poszło o "jedzenie dziecka"

Internauci zarzucają Meghan Markle kłamstwo. Dowodem ma być stare zdjęcie

Na zdjęciu, które zostało zrobione w 2014 roku, widać uśmiechniętą Meghan Markle, która pozuje obok Denise Cash z magazynu "U". Amerykanka trzyma w ręce gazetę, na okładce której znajduje się nie kto inny, jak księżna Kate, a w środku znajduje się materiał na temat jej ciąży. Fotografia została zrobiona na dwa lata przed tym, jak Markle poznała swojego przyszłego męża, księcia Harry’ego.

Meghan MarkleMeghan Markle fot. Denise Cash/Instagram

Zdjęcie wywołało niemałe poruszenie w sieci, a użytkownicy Twittera zarzucili księżnej Sussex, że od dawna miała obsesję na punkcie rodziny królewskiej. Przypomnijmy, ze podczas głośnego wywiadu, którego małżeństwo udzieliło Oprah Winfrey, Meghan twierdziła, że nigdy wcześniej nie interesowała się życiem royalsów.

Nigdy nie szukałam informacji na temat, co by oznaczało wejście do rodziny królewskiej - powiedziała Meghan. Nie sprawdzałam też mojego męża w internecie. Wszystko co chciałam wiedzieć, wiedziałam od niego - dodała.

Shay Mitchell udzieliła wywiadu dla 'Women's Health'Shay Mitchell o powrocie do formy sprzed ciąży. "Byłam z siebie naprawdę dumna"

Fanom rodziny królewskiej to wyznanie już wtedy wydało się nieprawdopodobne. Tym bardziej że sprzeczne komentarze pojawiały się ze strony bliskich Meghan. W jednym z wywiadów Ninaki Priddy, która była druhną księżnej podczas jej pierwszego ślubu z Trevorem Engelsonem, wyznała, że Amerykanka zawsze fascynowała się brytyjską rodziną królewską i chciała być drugą księżną Dianą

Więcej o: