Małgorzata Pieńkowska ma piękną i uzdolnioną córkę. Jak dziś wygląda i czym zajmuje się Ina? Też jest aktorką

Małgorzata Pieńkowska ma córkę, która poszła w jej ślady. Jak radzi sobie Ina Sobala? Ma na swoim koncie kilka ważnych ról. Zerknęliśmy też na jej Instagrama.

Ina Sobala to córka Małgorzaty Pieńkowskiej i Jacka Sobali. 30-latka podobnie jak jej znana mama także jest aktorką. Sobala ukończyła Wydział Aktorski Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Pierwsze kroki na planie filmowym stawiała m.in. w "M jak miłość".

Rolę Marii Zduńskiej miała zagrać Danuta Stenka"M jak Miłość". To nie Pieńkowska miała zagrać Marię Zduńską. Tę rolę zaproponowano początkowo innej popularnej aktorce!

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Małgorzata Pieńkowska ma piękną i uzdolnioną córkę. Jak dziś wygląda i czym zajmuje się Ina Sobala?

Ina Sobala debiutowała w 2017 roku epizodem w filmie "Najlepszy" Łukasza Palkowskiego. Później trafiła na plan "M jak miłość", gdzie wcieliła się w rolę  Agnieszki, córki Teresy (w tej roli Joanna Sydor). Sobala grała w serialu z przerwami - najpierw w 2017 roku, a następnie w 2019 roku. Ostatecznie zrezygnowała jednak z roli. 

Wierzę w podejmowanie odważnych decyzji i zawsze, za wszelką cenę, staram się słuchać swego serca i intuicji. Jakiś czas temu, po prawie trzech latach pracy, postanowiłam opuścić serial @mjakmilosc.official. (...)  Pożegnałam się tym samym z graną przeze mnie postacią, kolegami aktorami, wspaniałą ekipą filmową i bardzo życzliwymi scenarzystkami oraz producentami. - napisała na Instagramie. 

Dodała jednak, że nie wyklucza, że w przyszłości powróci do produkcji. 

Nie chciałabym z nikim się zegnać, bo nigdy nie wiemy jak potoczą się nasze losy i kto wie, kto wie.... może kiedyś, jeśli będzie na to przestrzeń to wrócę jeszcze do pracy w Emce - czytaliśmy wówczas. 
 

Aktorka jako powód odejścia wskazała na nowe projekty, przy których chciałaby się rozwijać. Jak się niebawem okazało, decyzja o odejściu z "M jak miłość" była właściwa. Szybko posypały się bowiem nowe role. Sobala zagrał serialu "Chyłka. Inwigilacja", "Komisarz Mama", a szersza publiczność pokochała ją za rolę Agnieszki Gudowskiej w "Stuleciu Winnych".

Ina Sobala prywatnie 

Ina Sobala jest związana z Kamilem Szeptyckim, który także jest aktorem. 30-latka jest też aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami. Zajrzeliśmy na jej Instagrama (niektóre zdjęcia znajdziecie w naszej galerii). Widać, że Sobala jest wielką miłośniczką zwierząt i kocha podróże.  

Więcej o: