Magda Narożna i jej partner na komunii. Stylizacje wywołały kontrowersje. "To nie dyskoteka"

Magda Narożna i jej partner byli gośćmi na przyjęciu komunijnym. Gwiazda odpicowała się w landrynkową sukienkę, a jej partner w koszulkę polo. Stylizacje wywołały kontrowersje.

Po rozstaniu z ojcem swojej córki Magda Narożna bardzo otworzyła się na fanów. Znalazła nowego partnera, z którym jest bardzo szczęśliwa. Na Instagramie wokalistki nie brakuje uroczych ujęć z bliskimi, do których należy chociażby to ostatnie. Wokalistka Pięknych i Młodych opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z bliskim dla niej chłopcem, który przystąpił do pierwszej komunii świętej. Choć nie brakowało komplementów, znaleźli się też tacy, którzy wytknęli Magdzie i Krzyśkowi nietakt oraz brak gustu.

Zobacz wideo Magda Narożna planuje ślub? „Nikt nie będzie o tym wiedział”

Magda Narożna i jej partner na komunii Adasia. Stylizacje wywołały kontrowersje. "To nie dyskoteka"

Magda Narożna opublikowała w sobotę zdjęcie z chłopcem o imieniu Adam, który przystąpił do pierwszej komunii świętej. Po zdjęciu można wnioskować, że nie krył ekscytacji. Niestety, całą uwagę skradła pstrokata stylizacja celebrytki oraz jej ukochanego. Narożna miała na sobie landrynkową sukienkę, a jej partner polówkę od Hugo Bossa.

Cudowny Adaś dziś ma bardzo ważne święto. #pierwszakomunia - napisała Narożna.
 

I choć wokalistka zebrała sporo komplementów, oberwało się jej. Internauci wytknęli jej brak gustu.

Sukienka nie na komunię, tylko po domu.

Jeszcze większa krytyka spadła na Krzysztofa, który pozował w koszulce polo.

Madzia, idealnie, ale Krzyś mógłby trochę się ogarnąć z szacunku dla Adasia. W końcu komunia to nie dyskoteka, ale co ja tam wiem, może u was taka moda...
U Pani partnera przydałaby się bardziej elegancka koszula.... PS. taka fryzura nie pasuje pani.

Cóż, jak widać ciężko wszystkim dogodzić, ale jedno jest pewne, wszystkie oczy zwrócone były w kościele na Magdę. Pamiętacie, jak wystroiła się na komunię swojej córki? Też skradła show.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.