Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego skończył dwa lata! Opublikowano nowe zdjęcie Archiego. Puszcza balony

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie Archiego. Opublikowano je z okazji drugich urodzin chłopca. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego rośnie jak na drożdżach.

Meghan Markle i książę Harry przygotowują się do narodzin drugiego dziecka. Para zdradziła podczas rozmowy z Oprah Winfrey, że tym razem powitają na świecie córkę. I choć nie mogą doczekać się małej pociechy, oczkiem w głowie stale jest Archie, który 6 maja skończył dwa lata. Opublikowano jego nowe zdjęcie. Tym razem nie udostępniono wizerunku jego twarzy.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego skończył dwa lata! Opublikowano nowe zdjęcie Archiego. Puszcza balony

Meghan Markle i książę Harry opuścili brytyjski dwór, by zacząć nowe życie z dala od protokołów i innych królewskich zaleceń. Przenieśli się z Londynu do Los Angeles, gdzie, niestety, nie zaznali spokoju. Paparazzi ciągle śledzą i polują wręcz na nowe zdjęcia ciężarnej aktorki. 6 maja jednak najważniejszą osobą w ich rodzinie był Archie. Chłopiec skończył bowiem dwa lata, w związku z czym nie mogło zabraknąć nowej pamiątkowej fotografii. Syn Sussexów spędził ten dzień na działce w domu w Los Angeles, a rodzice wręczyli mu m.in. balony. Po zdjęciu wnioskujemy, że Archie był w siódmym niebie.

ArchieArchie screen IG

Internauci są zachwyceni nowym zdjęciem solenizanta i składają mu życzenia. Piszą, że Archie rośnie jak na drożdżach, że jest słodki i, że z pewnością świetnie sprawdzi się w roli starszego brata. Przypomnijmy, Meghan jest w zaawansowanej ciąży i już wczesnym latem urodzi córkę. Spekuluje się, że dziewczynka otrzyma imię po babci od strony ojca - Diana.

Koncert Vax Live. Książę HarryKsiążę Harry przemówił pierwszy raz od pogrzebu księcia Filipa. Owacja na stojąco

Myślicie, że Archie tęskni za swoim ciotecznym rodzeństwem? Jakiś czas temu media donosiły, że za dwulatkiem stęsknił się syn księżnej Kate i Williama, książę George.

Więcej o: