Książę Harry przemówił publicznie pierwszy raz od pogrzebu księcia Filipa. Na scenie czuł się świetnie! Dostał owację na stojąco

Książę Harry wystąpił w roli ambasadora na charytatywnym koncercie Vax Live w Los Angeles. W wydarzeniu oprócz niego wzięli udział m.in. prezydent USA Joe Biden, Jennifer Lopez i Selena Gomez.

Książę Harry pojawił się 2 maja w roli ambasadora na charytatywnym koncercie Vax Live w Los Angeles. Było to jego pierwsze publiczne wystąpienie od czasu pogrzebu księcia Filipa. Harry'emu nie towarzyszyła jego żona Meghan Markle, która już za kilka tygodni urodzi ich drugie dziecko

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Britney i James SpearsOjciec Britney 13 lat temu wspominał w sądzie o demencji córki. Po co?

Książę Harry przemówił publicznie pierwszy raz od pogrzebu księcia Filipa. Na scenie czuł się świetnie! Dostał owację na stojąco

Celem wydarzenia było zwiększenie świadomości o szczepieniach przeciw COVID-19. Koncert pełnił rolę apelu do przywódców państw, aby umożliwili rozprowadzanie szczepionek do najbiedniejszych zakątków świata. Książę Harry podczas swojej przemowy podziękował pracownikom medycznym, którzy przez ostatni rok narażali własne życie na niebezpieczeństwo.

Dzisiejsza noc jest podziękowaniem dla wszystkich pracowników i bohaterów narażających swoje zdrowie na całym świecie. Przez ostatni rok bardzo dzielnie walczyliście. (...) Wykazaliście się wiedzą, odwagą i poświęceniem. Jesteśmy wam winni ogromny dług wdzięczności. Dziękuję.
 

Książę dodał, że szczepionki muszą być dystrybuowane na całym świecie. Zjednoczenie się w tym celu pomoże wszystkim wygrać z pandemią. Przemówienie wnuka królowej spotkało się z owacją na stojąco.

Szczepionki muszą być dystrybuowane na całym świecie. Nie odpoczniemy i nie wyzdrowiejemy w pełni, dopóki odpowiednia liczba szczepionek nie trafi w każdy zakątek na świecie.
 

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiRomantyczna majówka Anny i Roberta Lewandowskich. Przyłapali ich paparazzi

W wydarzeniu wzięli udział m.in. prezydent USA Joe Biden, Jennifer Lopez, Selena Gomez i Foo Fighters. Koncert zostanie wyemitowany 8 maja w USA.