Ojciec Britney Spears 13 lat temu wspominał w sądzie o demencji córki. Zrobił to specjalnie? Są nowe fakty w sprawie

Nowy dokument na temat życia Britney Spears pojawi się w sieci za kilka dni. Już teraz wiadomo, że producent dotarł do nagrań sądowych, na których ojciec Britney Spears jako powód jej ubezwłasnowolnienia podał demencję.

Britney Spears od 2008 roku jest ubezwłasnowolniona, a opiekę prawnie sprawuje nad nią ojciec. W ostatnim czasie piosenkarka jednak próbuje walczyć o wolność, a jej sprawa trafiła do sądu. Nowy dokument na temat Britney ma skupić się właśnie na tym wątku. 

Ojciec Britney Spears deklarował w sądzie, że córka ma demencję 

Sprawę jeszcze raz zbadał filmowiec Mobeen Azhar, który swoje wnioski, rozmowy ze świadkami i dokumenty przedstawi w produkcji BBC "Bitwa o Britney". Jego film może być o przełomowy bo dziennikarz, w porównaniu do poprzednich twórców filmów o życiu wokalistki, otrzymał do wglądu sądowe dokumenty, z których dowiedział się, dlaczego Britney jest ubezwłasnowolniona. Okazało się, że jej ojciec stwierdził, że córka ma demencję.

Są dwie opcje. Britney może mieć demencję. Nie jestem lekarzem, ale jeśli tak jest, to świat nie jest tego świadomy. Ale druga opcja jest bardziej przerażająca - ona może nie mieć demencji, ale opieka stwierdziła, że ma, ponieważ chcą, by była poddana kurateli - podsumował twórca dokumentu Mobeen Azhar.

Gdy dziennikarz udał się do ojca Britney w celu uzyskania komentarza, Jamie nie chciał komentować sprawy. 

Zobacz też: Britney Spears ma już dosyć. Po raz pierwszy osobiście zabierze głos przed sądem! Walczy z własnym ojcem

Sama Britney z kolei już 23 czerwca stanie przed sądem i odbędzie pierwszą, równą walkę z ojcem. Wszystko w wyniku zmiany prawda, które nastąpiło 14 kwietnia - wokalistka sama wybrała swojego prawnika, czego nie mogła zrobić wcześniej przez problemy ze zdrowiem psychicznym. Czy uda jej się uwolnić? Przekonamy się wkrótce. 

Zobacz wideo Jak Britney Spears straciła kontrolę nad własnym życiem? Zwiastun dokumentu "The New York Timesa"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.