Córka Tomasza Adamka już po ślubie. Goście bawili się w zamku w New Jersey. W sieci pojawiło się wideo z uroczystości

Tomasz Adamek wydał za mąż swoją starszą córkę, Roksanę. Uroczystość odbyła się w Stanach Zjednoczonych, a krótki fragment z imprezy mogliśmy zobaczyć na Instagramie.

Polski bokser Tomasz Adamek od kilku lat jest już na emeryturze, jednak prywatne wydarzenia z jego życia wciąż interesują fanów - a szczególnie planowany od jakiegoś czasu ślub córki. W kwietniu sportowiec poinformował, że Roksana i Arkadiusz pobiorą się w New Jersey.

Tomasz Adamek.Wiedzieliście, że Adamek ma tak piękną córkę? Chciała zostać modelką, ale on "wybił jej to z głowy"

Córka Tomasza Adamka już po ślubie

Córka Tomasza Adamka, Roksana Adamek, już od dłuższego czasu myślała o ślubie. Plany te jednak zostały pokrzyżowane przez pandemię koronawirusa. Choć początkowo uroczystość miała odbyć się w Polsce, tak przez coraz to nowe obostrzenia trudno było znaleźć właściwy moment.

Adamek w kwietniu przyznał, że ślub ostatecznie odbędzie się 1 maja w USA, przez co niestety zabraknie na nim rodziny z Polski. W sobotę na instagramowym koncie młodszej córki pięściarza, Weroniki, pojawiło się krótkie nagranie z wesela. Widać, jak Roksana w ramionach męża tańczy w luksusowej sali. Tomasz Adamek wynajął zresztą na tę okazję zamek The Legacy Castle w Pompton Plains w New Jersey, który pomieścił 200 gości. 

 

Obiekt jest oblegany przez pary młode z całego świata, które rezerwują go nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. 

Roksana Adamek z mężemRoksana Adamek z mężem instagram.com@wadamek1

Córka Adamka wybrała na tę okazję suknię z odkrytymi ramionami i bogato zdobionym gorsetem, a włosy upięła w koka i przyozdobiła diademem. 

Natalia Nykiel, Tomasz AdamekŻarty o przemocy wobec kobiet u Kuby Wojewódzkiego. Natalia Nykiel: Jestem bałaganiarą. Adamek: Trzeba lać

Jak wynika z ustaleń "Super Expressu", Tomasz Adamek nie oszczędzał na ślubie córki i miał wydać w sumie prawie 300 tysięcy złotych. Ostatecznie pięściarz nie chciał informować o kosztach, bo "dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają", ale deklarował, że na pewno będzie bajkowo. I chyba się udało.

Zobacz też: Książę William jak Karol Strasburger. Zażartował "sucharem" z brata na swoim weselu. "Uznał to za przezabawne"

Zobacz wideo Tomasz Adamek w 'Wilkowicz Sam na Sam': 'Tata wziął mnie na ręce i powiedział: Hanka, to będzie bokser. Dwa lata później tata zginął. Ja jako 12-latek zacząłem boksować'