Gwiazdy żegnają Bronisława Cieślaka. Wśród nich Anna Cieślak. "Stryjku, odpoczywaj w spokoju"

Bronisław Cieślak nie żyje. Znani przyjaciele aktora żegnają go w czułych słowach. Wśród nich znalazła się również Anna Cieślak.

Bronisław Cieślak zmarł po długiej walce z chorobą. Smutna informacja dotarła do nas w niedzielę. Aktor od 2018 roku walczył z rakiem prostaty. Przeszedł operację, radio- i chemioterapię. Cieślaka, legendarnego porucznika Sławomira Borewicza z "07 zgłoś się", znanego też z seriali "Malanowski i Partnerzy" czy "Bank nie z tej ziemi", żegnają bliscy przyjaciele i inne znane osoby, dla których był wielką inspiracją.

Zobacz wideo Porucznik Borewicz idzie na wódkę

Gwiazdy żegnają Bronisława Cieślaka. Wśród nich Anna Cieślak

Anna Cieślak czule pożegnała swojego stryja. Przytoczyła fragment wiersza Osipa Mandelsztama i Anny Achmatowej, który miała okazję recytować z Bronisławem.

Stryjku, odpoczywaj w spokoju. Z całą moja rodziną dziękujemy wam za wszystkie ciepłe słowa.
 

Paweł Małaszyński opublikował na swoim profilu dwa archiwalne zdjęcia, na których pozuje z Cieślakiem. Aktor zdecydował się tylko na krótki opis.

R.I.P. - napisał.
 

Karolina Korwin-Piotrowska udostępniła kilka kadrów z jej ulubionego serialu, w którym Bronisław Cieślak grał główną rolę.

Nie ma już Borewicza...
 

Grażyna Szapołowska podzieliła się starym zdjęciem, na którym rozmawia ze zmarłym aktorem. W pożegnaniu Cieślaka nawiązała także do śmierci Krzysztofa Krawczyka.

Piękny chłopak, mężczyzna, człowiek... Żal po dobrych ludziach... Wypij zdrowie z Krzysztofem za mnie i za ten czas, który był nam dany by pracować razem.
 

Robert Biedroń zapamiętał Bronisława Cieślaka przede wszystkim jako przyjaciela.

Drogi przyjacielu, będzie nam ciebie bardzo brakowało! Zmarł Bronisław Cieślak. Wybitny aktor, odtwórca m.in. roli Sławomira Borewicza w serialu "07 zgłoś się". Dziennikarz, poseł SLD w latach 1997-2005, były rzecznik klubu parlamentarnego. Cześć Jego pamięci!

Rodzinie składamy kondolencje.

Więcej o: